Home / Patronat / 10 marca MOLOTOV COCKTAIL PARTY w klubie Chwila!

10 marca MOLOTOV COCKTAIL PARTY w klubie Chwila!

Już w sobotę 10 marca twórcy kolektywu Masala Soudsystem zaprezentują nam kolejną odsłonę swojego wybuchowego oblicza pod nazwą MOLOTOV COCKTAIL PARTY!

start 22:00.
wejście: 5 pln

Zabrzmi: Balkan Beats, Bhangra, Gypsy Punk, Klezmer Hip-Hop, World Music,Tropical, Kuduro, Cumbia… Ogólnie: muzyka taneczna z różnych stron świata zainspirowana lokalnym i globalnym folklorem.

Cykl imprez odbywa się pod patronatem serwisu balkanistyka.org.

***

Co to jest Molotov Coctail Party? To bezpośrednia kontynuacja imprezowych działań kolektywu Masala Soundsystem, który od początku 2011 roku skupia się na działalności autorskiej i koncertowej. Ekipę odpowiedzialną za imprezy Molotov Cocktail Party tworzą członkowie Masali oraz artyści zaprzyjaźnieni z zespołem.

Co usłyszycie wpadając na imprezę Molotov Cocktail Party? Balkan Beats, Klezmer Hip-Hop, Asian Underground, World Music, Gypsy Punk, Kuduro, Bhangra, Bollywood & more! Muzyczna selekcja wędruje od Bałkanów przez Algierię i Maroko po Punjab i Bollywood, zahaczając przy tym o Izrael, Węgry, Brazylię, Ukrainę, Rumunię, Angolę i wszystkie inne miejsca, gdzie tworzy się ciekawą, taneczną muzykę zainspirowaną folklorem.

Molotov Cocktail Party to DJ’e gwarantujący różnorodną, etniczno-nowoczesną selekcję najwyższych lotów, MC’s nakręcający zgromadzoną publikę do zabawy i muzycy grający z mistrzowską wprawą na orientalnych instrumentach.

FACEBOOK:
http://facebook.com/molotovcocktailparty
http://facebook.com/masalasound

SOUNDCLOUD:
http://soundcloud.com/molotovcocktailparty
http://soundcloud.com/masalasound

Imprezy MOLOTOV COCKTAIL PARTY organizuje I-N-I ArtAgencja
http://i-n-i.pl/
http://www.facebook.com/inipl

About Maciej Suchorabski

KOMENTARZE