Home / Bałkany / BiH / 31. Nivea BH Fashion Week Sarajevo
httpwww.seebiz.netwp-contentuploads201310NAJAVA-31-NIVEA-BH-FASHION-WEEK-SARAJEVO.jpg

31. Nivea BH Fashion Week Sarajevo

W dniach 2-4 listopada br. w sali kongresowej hotelu Holiday Inn w Sarajewie odbędzie się najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydarzenie związane z modą w BiH – 31. Nivea BH Fashion Weeek Sarajevo. Impreza, która łączy świat sztuki, mody i designu jest organizowana przez Stowarzyszenie Modeli i Projektantów Mody BiH dwa razy w roku. Podczas trzech dni publiczności i przedstawicielom mediów zaprezentują się najważniejsi projektanci i domy mody z BiH, swoje kolekcje pokażą także młodzi, początkujący twórcy i zagraniczni projektanci. Nivea BH Fashion Weeek Sarajevo od wielu sezonów popularyzuje krajowe projekty i jest szansą dla młodych artystów.

Wiosną br. podczas poprzedniej jubileuszowej edycji Nivea BH Fashion Week Sarajevo zaprezentowali się znani projektanci m. in.: Emina Husedžinović, Stanka Zovko oraz Edina Osmančević, początkujący twórcy Samra Menzilović, Nadina Kovač, Snežana Raić Galić, Senada Brković, a także domy mody Mona i Jeordie’s. Szczegółowe informacje dotyczące programu 31. Nivea BH Fashion Week będzie można znaleźć na stronie www.bhfashionweek.com

Źródło: seebiz.net magazinplus.eu

About Monika Muchowiecka

Absolwentka gdańskiej slawistyki. Aktualnie pracuje w Europejskim Centrum Solidarności. Interesuje się współczesną literaturą południowo- i wschodniosłowiańską.
KOMENTARZE