Home / Polska i Bałkany / Atrakcje turystyczne Macedonii zaprezentowane w Polsce

Atrakcje turystyczne Macedonii zaprezentowane w Polsce

 

Szczegółowa oferta turystyczna Macedonii została zaprezentowana w Polsce w dniach 12-14 marca 2012 r. Spotkania zorganizowane zostały przez Agencję wspierania i promocji turystyki, we współpracy z ambasadą Republiki Macedonii w Polsce.

Swoją ofertę przedstawiły firmy zajmujące się turystyką w Macedonii: Savana, HOTAM, Go Macedonia, Balojani TS, Visit Macedonia, Atlantis i Falcon, ze strony polskiej zaś zaprezentowały się m.in. Ecco Holidays, Olimp Air, Redo Tour, Citron Travel, Sport Tourist, Rainbow Tours, Kontynenty, Atas, Supertour, Delta Travel, ITAKA, Skarpa Travel, Alfa-Tur, Logos Tour i Sopol.

Poza spotkaniami touroperatorów, dyrektor Agencji wspierania i promocji turystyki, Jordan Trajkov, spotkał się z organizatorem Targów Turystyki w Poznaniu oraz z dyrektorem Polskiego Stowarzyszenia Turystyki. Uzgodniono, że przedstawiciele biura ITAKA udadzą się z wizytą do Macedonii oraz że możliwe jest zorganizowanie lotów czarterowych między oboma krajami. Przewidywane są 1 – 2 loty przez okres 20 – 25 tygodni.

Kilku operatorów turystycznych zawarło umowy na samym spotkaniu, a większość polskich tour-operatorów wyraziło zainteresowanie macedońską ofertą.

Źródło: inpress.com.mk, daily.mk

About Zofia Dembowska

KOMENTARZE

Kto nie widział Jeziora Ochrydzkiego z okolicami ten winien się tam koniecznie wybrać. Kto wdział na pewno tam wróci…:)