Home / Patronat / BALKANSKY/COOH, PIERRE LX [25.05] @ JEROZOLIMA, Warszawa
jero

BALKANSKY/COOH, PIERRE LX [25.05] @ JEROZOLIMA, Warszawa

Pora na kolejną odsłonę ++ NO CONTROL ++!

Z Paryża i Bułgarii przyjadą zagrać dla Was BALKANSKY aka COOH oraz PIERRE LX.
Razem z nimi szaleńczy beat z mózgowych membran uwolni czołówka polskiej sceny. Specjalnie z tej okazji wielu z nich przedstawi wam swoje drugie oblicze. To dopiero początek tego co nastąpi.

Balkanistyka.org obejmuje swoim patronatem imprezę NO CONTROL. Wejściówki na wydarzenie do wygrania na naszym FanPage. Powodzenia!

++ NO CONTROL ++
na dwóch scenach
na potężnym nagłośnieniu

SALA OPERACYJNA
───────────────
heavy drum’n’bass . dubstep

► BALKANSKY aka COOH
[PRSPCT, AD NOISEAM / BULGARIA] https://soundcloud.com/cooh
https://www.facebook.com/abcd.ivanshopov
http://ivanshopov.com/art
http://ivanshopov.com/balkansky
http://ivanshopov.com/cooh
http://ivanshopov.com/drumkid

► ZENON b2b MOPTRON
[YELLOW LABEL / THERAPY SESSIONS PL] https://www.facebook.com/pages/Yellow-Label/214172561448
http://www.soundcloud.com/moptron
http://www.soundcloud.com/zenonyl

► KOSAY
http://soundcloud.com/damiantchorz

► ROOTSHOT
[DOPE WORX] https://www.facebook.com/ROOTSH0T
http://soundcloud.com/root-shot
http://www.mixcloud.com/Rootshot/

► PLH
[SUBLEVEL 2 / WARSZAWSKI DnB] http://soundcloud.com/pliha
https://www.facebook.com/plhplh
https://www.facebook.com/Sublevel2

► PAWLAK
[NATURALNA SELEKCJA / DIRTY ENTERTAINMENT] https://soundcloud.com/pawlak-1
https://soundcloud.com/naturalnaselekcja
http://bestset.net/viewpage.php?page_id=85

► ZWYCIĘZCA/ZWYCIĘŻCZYNI KONKURSU

SALA RENTGEN
─────────────
techno . deep . future bass

► PIERRE LX [INITIAL+ / PARIS] http://soundcloud.com/pierre-lx
https://www.facebook.com/pages/Pierre-LX

► GŁĘBOKIE PASMO
ESSENCE / HADRIAN / JAN PIOTR SZATAN
http://soundcloud.com/glebokiepasmo
https://www.facebook.com/glebokiepasmo

► GAAP KVLT
https://soundcloud.com/gaapkvlt

► DISORDER [90’IES BITCH + KEVIN MURF] http://soundcloud.com/mrufig-1/mrufigone-4×4

WIĘCEJ?
▸ No Ctrl supply stuff
▸ potężny soundsystem na obu scenach
▸ klimat
▸ dym, lasery
▸ wizuale

JEROZOLIMA
al. Jerozolimskie 57
start: 22.00
end: 8.00
wjazd: 15/20/25 zł 
[pełna informacja o biletach na ścianie wydarzenia]

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/259550580848178

bio:

▲ BALKANSKY/COOH ▲
[PRSPCT, Ad Noiseam / Bulgaria]

Wybitnie twórczy producent – Ivan Shopov znany jest pod mnóstwem aliasów – BALKANSKY, COOH lub KID DRUM. Produkuje drum & bass od 12 lat. W wieku 29 lat wydał ponad 60 winyli i ponad 20 albumów na CD.
Jego energiczne utwory grane są przez czołowych artystów tego gatunku:
Panacea, Dylan, Limewax, Current Value, Ed rush & Optical, Audio, BSE, Tech Itch, Future Prophecies, Evol Intent, Counterstrike, Vengeanze, Proket, The Sect, Infiltrata, EBK, itp.
Ponadto stworzył remixy dla mnóstwa producentów: The Panacea, Counterstrike, MachineCode, Limewax, Current Value, Ogonek, Dean Rodell, The Outside Agency oraz wielu, wielu innych…

Jako Balkansky wydał swoje niesamowite tracki na Z Audio, Wicky Lindows, Dubsaw, Ad Noiseam, Monkey Dub Kuker PUNKT Hollow, Subtrakt & Scum. Jego dyskografia rośnie z tygodnia na tydzień

Regularnie, co weekend występuje na najciekawszych festiwalach i w klubach w Europie. Balkansky / Cooh jest jednym z najgorętszych towarów na scenie muzyki elektronicznej. Występował dotychczas w Australii, Meksyku, Kolumbii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Węgrzech, Francji i w wielu innych krajach, a cały świat jest ciekaw, co to uzdolniony, młody producent stworzy nowego.

▲ PIERRE LX ▲
[Initial + / Paris]

(właśc. Pierre Alexandre Simoes) to urodzony w Paryżu, na co dzień mieszkający w Londynie DJ, producent i promotor najczęściej poruszający się wokół stylistyki deep house/ house/ UK bass. Jego kariera rozpoczęła się w Kurytybie, mieście położonym na południu Brazylii, gdzie wraz z Pedrem D’eyrot i Rodrigo Gorkym, dziś członkami Bonde Do Role, rozkręcali modę na electro na początku wieku. Po powrocie na stary kontynent, szybko zadomowił się w Londynie, gdzie poza swoim mega popularnym cyklem „Millenium Disco” z Shoreditch rozkręcał setki imprez m.in. w legendarnym Fabric. W 2006 roku zadebiutował 12” EPką wydaną wraz z Heko na Initial +, czyli sub labelu francuskiej oficyny Initial Cuts, z którą związany zresztą jest aż do dzisiaj. W 2011 roku wydał ciepło przyjęty przez krytykę album „Out 1”, stworzony w 100% na analogowym sprzęcie.

▲ ZENon & MOPTRON ▲
[Yellow Label / Therapy Sessions / PL]

Moptron – Pochodzi z Pabianic, na co dzień mieszka i studiuje w Poznaniu. Jego muzyczna przygoda zaczęła się w podstawówce, kiedy rodzice posłali go do szkoły muzycznej twierdząc ze chce zostać gitarzysta, jednak w 5 klasie, kiedy dostał od rodziców swój pierwszy mikser, wyjął z szafy gramofon Daniel swojego ojca i zaczął układałać pierwsze mixy przy użyciu nowiutkiego discmana. Szkolę muzyczną ukończył, sławnym gitarzysta nie został ale 8 letnia nauka w SM nie poszła na marne, w roku 2005 zaczął zajmować się graniem na poważnie, przez cztery długie lata szlifował swoja technikę djska w zaciszu domowym by w roku 2009 zacząć grać w klubach jako Moptron.

Prawie od początku towarzyszy mu ZENon, razem z którym zgłębia sztukę miksowania. Razem z Prototype’m tworzą formacje Yellow Label, zajmujacą się promocja ciężkiego brzmienia na terenie kraju.

ZENon – razem z Moptronem wychowali się na jednym osiedlu, ich drogi spotkały się wiele lat temu i niemalże od samego początku towarzyszył im drum and bass. Gdy tylko otworzyła się przed nim możliwość tworzenia własnych mixow, zabrał się za to dając z siebie wszystko.

Od 2011 roku mieli okazje wystapić w takich miastach jak: Wroclaw, Poznan, Warszawa, Krakow, Gdansk, Lodz, Katowice; odbyli także mini tour po Czechach (Therapy Sessions Prague; Brno, Ceske Budejovice, Ostrava), Slowacji (Let It Roll Winter, Trencin), Wegrach (Budapeszt) i Wielkiej Brytanii (Therapy Sessions vs PRSPCT, Birmingham).

Dotychczas mieli okazję wystapić u boku takich artystow jak: Andy C, Concord Dawn, Ed Rush & Optical, Technical Itch, Counterstrike, The Panacea, Limewax, Dom & Roland, Dj Hidden, Audio, Robyn Chaos, Machine Code, Current Value, Dean Rodell, Cooh, The Sect, Katharsys, Jade, Gancher & Ruin, Forbidden Society, Dub Elements, Peter Kurten, Lowroller, Thrasher, London Electricity, Metrik, B-Complex, Calyx, Camo & Krooked, Kenny Ken, Nicky Blackmarket, Micky Finn, Aphrodite, Matrix & Futurebound, Cyantific, Logistics, S.P.Y., The Prototypes, Rusher, Morebeat, No Money, Xilent, Chasing Shadows, Dj Madd,Culprate, Mc Dart, Mc Skibadee, Mc Shabba D, Mc Spyda, Mc V.

▲ DISORDER [90’IES BITCH + KEVIN MURF]▲
to eksperymentalny projekt muzyczno – wizualny. Swoje inspiracje czerpie z tkanki miasta, gradientów szarości oraz przepychu współczesnej kultury. „Nie wierzymy w porządek. Wierzymy w chaos, nieład, rozstrojenie. Na załamaniach dźwięku i obrazu budujemy przestrzeń, którą znamy z ulic, blokowisk, opuszczonych budynków i zapomnianych miejsc. Przygotujcie się na dużą dawkę miejskiego chaosu”.

jero2

[info: materialy ogranizatora]

About Maciej Suchorabski

KOMENTARZE