Home / Bałkany / Grecja / Bank Narodowy uznany za najlepszy bank grecki

Bank Narodowy uznany za najlepszy bank grecki

ÅÈÍÉÊÇ ÔÑÁÐÅÆÁ

 

Bank Narodowy został uznany, przez znany na całym świecie magazyn Global Finance, za najlepszy bank grecki finansujący m.in. handel międzynarodowy.

W głosowaniu po raz pierwszy wzięły udział nie tylko greckie, ale również międzynarodowe firmy. Przy ocenie wzięto pod uwagę m.in. kompleksowość oferowanych usług, poziom obsługi klienta, a także rozwój globalny i regionalny.

To wyróżnienie pokazuje nacisk jaki Bank Narodowy kładzie na finansowanie handlu międzynarodowego, zwłaszcza eksportu, który jest ważnym elementem odbudowy gospodarki Grecji. Jest również konsekwentny w wspieraniu greckich przedsiębiorców, zapewniając sprawny przepływ logistyczny i finansowy.

Bank Narodowy jest liderem w oferowaniu specjalnych rozwiązań finansujących handel,  szeroko rozumianej bankowości transakcyjnej, zapewnienia obsługi greckim przedsiębiorstwom w stale zmieniających się warunków.

Wyróżnienie Banku Narodowego potwierdza zaufanie jakim jest obdarzany oraz skuteczność w reagowaniu na potrzeby rynku. Dodatkowo stanowi gwarancję dostępu greckich przedsiębiorców  do zagranicznych rynków

Tekst: imerisia.gr

About Anna Snopek

KOMENTARZE