Home / Bałkany / BiH / BiH: Brkić A&A z Odžaka – kolejny laureat nagrody „Gazela”

BiH: Brkić A&A z Odžaka – kolejny laureat nagrody „Gazela”

Firma Brkić A&A z Odžaka rozpoczęła działalność przed dwunastu laty w zakładzie o powierzchni 250 m2 zatrudniając 20 pracowników i produkując 120 par górnych części butów dziennie. Dziś jest jednym z największych przedsiębiorstw jeśli chodzi o składanie butów dla zagranicznych importerów. Zatrudnia obecnie 200 osób, które w czterech halach produkcyjnych każdego dnia składają ponad 1800 gotowych par produktów.

Początek działalności firmy to zlecenie dla klienta włoskiego, potem również dla rynku słoweńskiego. Od sześciu lat Brkić A&A współpracuje ze znanym niemieckim przedsiębiorstwem Ara shoes, co zapewniło firmie stabilną pozycję w okresie kryzysu gospodarczego.

Brkić A&A dużo inwestuje w kadry, posiada jasną wizję i sukcesywnie poprawia jakość swoich usług. Wraz z Ara Shoes, firma podbiła rynek obróbki goreteksu i zdobyła licencję na produkcję obuwia, co oznacza ogromny prestiż w branży obuwniczej. W przyszłości planuje się rozszerzenie współpracy z partnerami europejskimi i światowymi.

Firma Brkić A&A d.o.o. Odžak jest laureatem nagrody BH Biznis „Gazela”, przyznawanej przez Grupę Kameleon M&M.

źródło: ekapija.ba

About Ewa Janas

KOMENTARZE