Home / Bałkany / BiH / BiH: eKapija.ba zwycięzcą nagrody Best Buy Award
bestbuyaward.org

BiH: eKapija.ba zwycięzcą nagrody Best Buy Award

Niezależna organizacja ICERTIAS z siedzibą w Zurychu, której głównym celem jest zachęcanie do innowacyjnych metod badania rynku na poziomie lokalnym i międzynarodowym przyznała portalowi eKapija.ba nagrodę Best Buy Award w BiH.

W badaniu Best Buy Award Bussines 2013/14 w BiH portal eKapija.ba w przynajmniej jednej z badanych kategorii zdobył najwięcej głosów ankietowanych, co sprawiło, że zwyciężył z bespośrednią konkurencją, podano w oświadczeniu organizacji ICERTIAS.

W badaniu poproszono respondentów o wskazanie nazw biznesowych serwisów internetowych (informacje biznesowe, informacje o przetargach, raporty giełdowe itp.), które wg nich i z ich doświadczenia oferują im i ich firmom najlepszy stosunek ceny do jakości.

- Best Buy Award  – medal, który mogą posiadać jedynie produkty i usługi najwyższej jakości, a ponadto w doskonałych cenach. Jest to uznanie, które zobowiązuje nas do stałej inwestycji w jakość, co i do tej pory było kierunkiem naszego rozwoju. Jesteśmy bardzo dumni z naszego sukcesu i oczywiście będziemy kontynuować działania zwracając uwagę przede wszystkim na potrzeby naszych użytkowników, powiedziała na ceremonii przyznawania nagród redaktor naczelna portalu biznesowego eKapija.ba Seida Bijedić.

Liczne wiodące firmy międzynarodowe aktywnie wykorzystują prestiżową nagrodę Best Buy Award w swoich działaniach promocyjnych m.in. Coca-cola, Danone, Intersport, Lactalis, Lidl, UniCredit banka, Bauhaus i wiele innych.

Best Buy Award to projekt szwajcarskiej organizacji ICERTIAS- International Certification Association, którą w Chorwacji reprezentuje i wdraża firma Axios we współpracy z wiodącym domem doradztwa i audytu PWC (PricewaterhouseCoopers).

ekapija.ba to wiodący portal biznesowy w Bośni i Hercegowinie, który dostarcza informacje na temat aktualnych wydarzeń w regionie Europy Południowo-Wschodniej. Oprócz przeglądu najnowszych wiadomości oraz raportów z kraju i regionu eKapija.ba zapewnia również analizy gospodarcze, raporty giełdowe, zapowiedzi nowych inwestycji, przegląd najnowszych przetargów oraz zwycięzców zakończonych przetargów a także największą i najaktualniejszą bazę podmiotów gospodarczych i prawnych.

Od założenia w 2005 r. do dnia dzisiejszego portal biznesowo-inwestycyjnych eKapija.ba stał się niekwestionowanym napędem informacyjnym nowoczesnego biznesu na terenie Bosni i Hercegowiny, a także w szerszym regionie Europy Południowo-Wschodniej. Zaprojektowany jako B2B (business to business) jest okazją do wymiany informacji kluczowych firm na rynku, które dzięki portalowi eKapija.ba mogą stać się partnerami biznesowymi.

Źródło: biznis.ba

About Dorota Wojciechowska

Zakochana w Dalmacji i chorwackim Wybrzeżu Adriatyckim. Absolwentka turystyki i rekreacji oraz filologii chorwacko-serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie stypendystka i studentka kroatystyki na Uniwersytecie w Splicie. Uwielbiająca wszelkiego rodzaju podróże, licencjonowana pilot wycieczek zagranicznych i rezydent.
KOMENTARZE