Home / Bałkany / BiH / BiH: Międzynarodowe Forum Gospodarcze Kantonu Sarajewo
Sarajewo - sarajevotimes.com

BiH: Międzynarodowe Forum Gospodarcze Kantonu Sarajewo

W dniach 11-12 czerwca br. w Centrum Kongresowym sarajewskiego hotelu Terme Ilidža odbędzie się Międzynarodowe Forum Gospodarcze Kantonu Sarajewo 2014. Podczas tego wydarzenia spotkają się wybitni eksperci z dziedziny gospodarki i finansów, a także przedstawiciele przedsiębiorstw z różnych sektorów przemysłu z BiH i innych krajów. Organizatorami forum są Ministerstwo Gospodarki Kantonu Sarajewo i British Council w BiH.

Jednym z głównych celów tego wydarzenia jest przedstawienie kantonu Sarajewo jako miejsca atrakcyjnego dla potencjalnych inwestorów. Lokalni i zagraniczni eksperci będą mówić podczas forum m.in. o aktualnych wyzwaniach gospodarczych, rozwoju ekonomicznym, eksporcie na rynek europejski, przyjmowaniu europejskich norm oraz funduszach unijnych. Przedyskutowane zostanie także zagadnienie implementacji międzynarodowych i europejskich standardów w kształceniu, które umożliwią uzyskanie lepszego dostępu do rynku pracy i edukacji w Europie oraz na świecie.

Osoby zainteresowane powinny zgłosić swoje uczestnictwo do 9 czerwca br. (e-mail: mp@mp.ks.gov.ba lub telefonicznie: +387 33 562 120). Dyskusje będą prowadzone w językach urzędowych BiH i tłumaczone symultanicznie na język angielski.

Źródło: seebiz.net

About Monika Muchowiecka

Absolwentka gdańskiej slawistyki. Aktualnie pracuje w Europejskim Centrum Solidarności. Interesuje się współczesną literaturą południowo- i wschodniosłowiańską.
KOMENTARZE