Home / Bałkany / BiH / BiH: Nowa strona internetowa dla inwestorów
httpwww.forbes.plgi.aspx9000forbes634898990923100000.jpg

BiH: Nowa strona internetowa dla inwestorów

Agencja Rozwoju Miasta Banja Luka uruchomiła nową stronę internetową przeznaczoną przede wszystkim dla potencjalnych inwestorów, ale także dla wszystkich pozostałych zainteresowanych działalnością gospodarczą.

Oprócz nowoczesnego designu i funkcjonalności strona oferuje niezbędne informacje dot. otoczenia biznesowego i warunków życia w Banja Luce. Inwestorzy dzięki niej będą mieli dostęp do przeglądu usług i innych form wsparcia, jakie zapewnia Agencja Rozwoju Miasta Banja Luka i lokalny samorząd, a także do informacji o miejskich projektach rozwoju, aktualnych przetargach i konkursach. Ponadto, strona umożliwi odwiedzającym wgląd do bazy danych osób fizycznych i prawnych działających na terenie miasta oraz będą na niej zamieszczane dane dot. rozwoju gospodarczego w Banja Luce i RS. Agencja zapowiedziała, że strona będzie aktualizowana codziennie.

Źródło: biznis.ba

About Monika Muchowiecka

Absolwentka gdańskiej slawistyki. Aktualnie pracuje w Europejskim Centrum Solidarności. Interesuje się współczesną literaturą południowo- i wschodniosłowiańską.
KOMENTARZE