Home / Bałkany / BiH / BiH: Nowy projekt internetowy zachęca do odwiedzania Hercegowiny

BiH: Nowy projekt internetowy zachęca do odwiedzania Hercegowiny

Nowy internetowy projekt Meet Hercegovina to strona internetowa, na której można znaleźć informacje na temat pełnej oferty turystycznej Hercegowiny. Strona prezentuje ponad 70 atrakcji turystycznych z tego obszaru (zabytki, wydarzenia kulturalne, możliwości aktywnego spędzenia czasu), pomaga znaleźć zakwaterowanie i podpowiada, gdzie warto skosztować specjałów kulinarnych.

Meet Hercegovina ma spełniać rolę informatora na temat możliwości turystycznych regionu oraz udostępniać jego pełną ofertę turystyczną. Głównym celem strony jest doprowadzenie do lepszego wykorzystania ogromnego potencjału turystycznego Hercegowiny poprzez przedstawienie atrakcyjnej oferty hotelarskiej i gastronomicznej. Na stronie możliwe jest również skorzystanie z usługi rezerwacji on-line, która potencjalnym klientom pozwoli w wygodny sposób zdecydować o zakwaterowaniu, a usługodawcom umożliwi profesjonalne zaprezentowanie swoich lokali w czterech językach – chorwackim, angielskim, niemieckim i włoskim.

Do tej pory nie powstała tego typu strona, która umożliwiałaby przedstawienie bogactwa kulturalnego, historycznego i naturalnego Hercegowiny w wiarygodny sposób. Projekt jest wspierany przez Hercegowińską Agencję Rozwoju Regionalnego REDAH oraz CREDO Hercegowina (Konkurentni regionalni ekonomski razvitak Hercegovine), które pomagały także w jego realizacji.

Połączenie wysokiej jakości treści i prezentacji w jednym miejscu wszystkich turystycznych usług i produktów Hercegowiny ma doprowadzić do wzrostu konkurencji w branży turystycznej, a co za tym idzie poprawy jakości oferowanych usług turystycznych.

 

Źródło: seebiz.net, meet-hercegovina.com

About Izabela Misiak

Absolwentka filologii na Uniwersytecie Wrocławskim, jedna z tłumaczek zbioru opowiadań Zorana Fericia "Pułapka na myszy Walta Disneya", "anioł stróż" pisarzy bałkańskich przyjeżdżających do Wrocławia na festiwale literackie.
KOMENTARZE