Home / Bałkany / BiH / BiH: Powstał pierwszy katalog przemysłu tekstylnego i skórzanego

BiH: Powstał pierwszy katalog przemysłu tekstylnego i skórzanego

tekstilna - indikator.ba

Izba Handlu Zagranicznego BiH wydała pierwszy katalog zawierający ofertę dotyczącą tekstyliów, odzieży, skór oraz obuwia rodzimych producentów z całego kraju. Według Prezesa Izby, Bruno Bojicia taka prezentacja przemysłu tekstylnego i skórzanego pozytywnie wpływa na wizerunek sektora oraz ukazuje wieloletnią tradycję, doświadczenie i wykwalifikowaną siłę roboczą.

Dzięki katalogowi firmy otrzymają możliwość zwiększenia grona klientów, co jednocześnie prowadzi do ich rozwoju. Bojić podkreśla, że jakość bh. wyrobów nie odbiega od wysokich standardów europejskich, dzięki czemu cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród zagranicznych inwestorów oraz znanych producentów światowych i europejskich marek. Celem wydania katalogu jest rozbudzenie większego zainteresowania wśród potencjalnych kupców poprzez aktywną promocję oraz przedstawienie potencjału bh. przemysłu.

Katalog będzie dostępny w wersji drukowanej i na płycie CD w języku bośniackim i angielskim. Folder będzie dystrybuowany głównie na większych targach krajowych i zagranicznych oraz w placówkach dyplomatyczno-konsularnych za granicą. Katalog został przygotowany dzięki współpracy bh. Izby Handlu Zagranicznego oraz Izb Gospodarczych FBiH, RS i dystryktu Brčko.

 

Źródło: indikator.ba

About Izabela Misiak

Absolwentka filologii na Uniwersytecie Wrocławskim, jedna z tłumaczek zbioru opowiadań Zorana Fericia "Pułapka na myszy Walta Disneya", "anioł stróż" pisarzy bałkańskich przyjeżdżających do Wrocławia na festiwale literackie.
KOMENTARZE