Home / Bałkany / BiH / BiH: Powstała pierwsza internetowa wyszukiwarka kredytów

BiH: Powstała pierwsza internetowa wyszukiwarka kredytów

Finbiz.ba - depo.ba.

Pierwsza internetowa wyszukiwarka kredytów – portal finansowy Finbiz.ba, został oficjalnie oddany do użytku. Jest to pierwszy portal w BiH, który zawiera w jednym miejscu wszystkie informacje na temat źródeł finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw w BiH, obejmuje kredyty, leasingi oraz programy przydzielania dofinansowań.

Wykonanie portalu wsparła USAID-Sida FIRMA projekat, we współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Sarajewie (SERDA), która jest również jego administratorem. Portal Finbiz.ba będzie regularnie aktualizowany i dostarczał będzie szczegółowe informacje o instytucjach finansowych w BiH, ich obecnych i nowych produktach finansowych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz o warunkach finansowania każdego oferowanego produktu.

Portal będzie także zawierał informacje na temat ewentualnych zmian w warunkach dotyczących źródeł finansowania. Finbiz.ba zawiera również wyszukiwarkę, która umożliwia łatwiejszy dostęp do informacji o różnych źródłach finansowania i ułatwia wyszukiwanie według kluczowych kryteriów, w tym celu, czasu trwania i kwoty kredytu.

Portal zawiera także kalkulator kredytowy, jak również szereg innych przydatnych funkcji. Informacje zawarte na stronie Finbiz.ba obejmują 45 różnych źródeł finansowania, w tym 17 banków komercyjnych w BiH, 7 firm leasingowych, 5 funduszy poręczeń kredytowych, 2 firmy faktoringowe i pozostałe fundusze subwencyjne, które działają na poziomie entitetów, kantonów i Dystryktu Brčko.

Źródło: indikator.ba

About Dorota Wojciechowska

Zakochana w Dalmacji i chorwackim Wybrzeżu Adriatyckim. Absolwentka turystyki i rekreacji oraz filologii chorwacko-serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie stypendystka i studentka kroatystyki na Uniwersytecie w Splicie. Uwielbiająca wszelkiego rodzaju podróże, licencjonowana pilot wycieczek zagranicznych i rezydent.
KOMENTARZE