Home / Bałkany / BiH / BiH: Sarajewska herbaciarnia wśród 10 najlepszych na świecie
httpblog.visrez.comwp-contentuploads201107increase-tripadvisor-rankings.jpg

BiH: Sarajewska herbaciarnia wśród 10 najlepszych na świecie

Sarajewska herbaciarnia Svijet čaja „Franz & Sophie” została zaliczona do 10% lokali najlepszych na świecie wg ocen turystów odwiedzających stronę, która pomaga w zaplanowaniu podróży – TripAdvisor. W związku z tym, zdobyła Certyfikat Doskonałości TripAdvisor. Nagroda wyróżniająca gościnność, jest przyznawana obiektom z całego świata, które konsekwentnie uzyskują dobre recenzje podróżników w serwisie TripAdvisor. Nagradzanych jest jedynie 10 procent ocenianych obiektów.

TripAdvisor funkcjonuje na bazie pozytywnych lub negatywnych ocen od turystów i podróżników odwiedzających serwis. Ponieważ nie jest jeszcze możliwe ocenianie sklepów, miejsca takie jak Svijet čaja „Franz & Sophie” są zazwyczaj zaliczane do kategorii restauracje. Pracownicy herbaciarni podkreślili swoją radość z tego, że zgodnie z ocenami ich lokal zdobył pierwszą pozycję w Sarajewie, a w tym roku z powodu utrzymujących się dobrych ocen, został zaliczony do 10% miejsc wartych odwiedzenia, spośród obiektów na całym świecie.

Lokal, który uzyska Certyfikat Doskonałości musi konsekwentnie otrzymywać co najmniej 4 punkty (z 5 możliwych) oraz powinien utrzymywać się na liście TripAdvisor przez min. 12 miesięcy. Dodatkowo kryteria obejmują ilość recenzji otrzymanych w trakcie 12 miesięcy. Wiceprezes ds. marketingu TripAdvisor for Business, Alison Copus, zaznaczyła, że Certyfikat Doskonałości jest przyznawany obiektom najwyższej klasy z całego świata, jako wyraz uznania, który bazuje na informacjach pochodzących od ich klientów.

Źródło: indikator.ba

About Monika Muchowiecka

Absolwentka gdańskiej slawistyki. Aktualnie pracuje w Europejskim Centrum Solidarności. Interesuje się współczesną literaturą południowo- i wschodniosłowiańską.
KOMENTARZE