Home / Społeczeństwo / BlaBlaCar dostępny w Turcji
BlaBlaMap_14

BlaBlaCar dostępny w Turcji

BlaBlaCar, najpopularniejszy serwis społecznościowy umożliwiający wspólne przejazdy, wszedł właśnie do Turcji. To trzynasty kraj, w którym będzie można skorzystać z tej formy podróży.

Portal konsekwentnie rozszerza swoją działalność na nowe państwa. Czynnikami, które mają wpłynąć na popularność BlaBlaCar w Turcji są ceny paliw, które należą do najwyższych na świecie oraz znaczne odległości między dużymi miastami. Lokalne biuro BlaBlaCar w Turcji otworzono w Stambule.

Od wczoraj, użytkownicy systemów Android i iOS mogą korzystać z bezpłatnych aplikacji mobilnych BlaBlaCar w tureckiej wersji.

BlaBlaCar to serwis skupiający już ponad 10 mln użytkowników w Europie m.in. w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii, ale także, od stycznia tego roku, w Rosji i na Ukrainie. Dzięki wspólnym przejazdom podróżni znacznie oszczędzają. Portal oferuje różne narzędzia mające na celu budowę społeczności w oparciu o zaufanie, bezpieczeństwo oraz ułatwienie kontaktów między ludźmi. Celem tego rodzaju przejazdów jest bowiem, oprócz oszczędności, urozmaicenie podróży dzięki rozmowie i wzajemnemu poznawaniu się.

Źródła: esnturkey.orgblablacar.com

About Joanna Gajda

KOMENTARZE