Home / Bałkany / Bułgaria / Bułgaria: DiVino.Taste – prezentacja najlepszych bułgarskich win

Bułgaria: DiVino.Taste – prezentacja najlepszych bułgarskich win

Dzisiaj ruszyło Bułgarskie Forum Winiarskie DiVino.Taste, będące prezentacją bułgarskich producentów win oraz degustacją najlepszych trunków Bachusa. DiVino.Taste jest również bogatym programem warsztatów, seminariów, wykładów i prezentacji. DiVino.Taste jest profesjonalną platformą bezpośredniej komunikacji bułgarskich producentów win i restauratorów, dystrybutorów, klientów końcowych. DiVino.Taste jest odpowiednim miejscem do spotkań środowiska winiarskiego w Bułgarii z wiodącymi światowymi ekspertami. DiVino.Taste jest najlepszą formą promocji bułgarskiego wina i produkcji wina.
DiVino.Taste zostało podzielone na trzy sekcje: prezentacja producentów win, wykłady i wolna strefa.
Forum zgromadzi 37 najlepszych bułgarskich producentów win, którzy przedstawią wymagającej publiczności swoje najlepsze wina. Każdy wystawca ma prawo do zaprezentowania maksymalnie siedmiu win. Zwiedzający mają możliwość rozmowy z przedstawicielami każdej winiarni i skosztowania ponad 200 różnych gatunków win oraz zapoznania się z koncepcją i filozofią tego trunku.
Warsztaty obejmują kurs dla początkujących i zaawansowanych degustatorów. Wykłady są zorientowane na ludzi, którzy związani są z biznesem winarskim we wszystkich jego aspektach.
Wstęp na Forum jest płatny, a zakupione wejściówki przynajmniej na jeden z warsztatów uprawnia do zwiedzania przez cały czas trwania imprezy. Możliwość darmowego zwiedzania Forum mają osoby, które uprzednio zarejestrowały się on-line.
Forum potrwa do jutra. Zwiedzać je można w godzinach od 10 do 18.

Tekst: taste.divino.bg, tłum. i red. S.F.

About Sylwia Fleischerowicz

KOMENTARZE