Home / Bałkany / Bułgaria / Bułgaria na targach turystycznych w Berlinie

Bułgaria na targach turystycznych w Berlinie

Ministerstwo Gospodarki Bułgarii przy współpracy z dwoma największymi niemieckimi touroperatorami: Thomas Cook i REWE Touristik przygotowuje kampanię reklamującą bułgarską turystykę. Powstanie folder prezentujący nie tylko bułgarskie hotele, ale również wycieczki objazdowe czy miejsca SPA&WELLNESS.

Projekt zostanie przedstawiony na berlińskich targach turystyki, zorganizowanych przez firmę Thomas Cook w dniach 2-3 listopada 2012 r. a także na targach w Salzburgu w dniach 24-28 października 2012 r. W obu wydarzeniach weźmie udział ponad 1500 biur podróży. Celem spotkań jest dyskusja o najnowszych trendach w turystyce, a także omawianie strategii działania ogólnoeuropejskiej branży turystycznej w roku 2013.

Co roku ok. 6 mln turystów korzysta z usług REWE Touristik. Promowanie Bułgarii pod jej patronatem z pewnością odniesie oczekiwany skutek.

Do połowy sierpnia potrwa kampania reklamowa na kanale Sonnenklar TV. Kanał ten jest dobrze znany zarówno niemieckim jak i austriackim oraz szwajcarskim telewidzom – codziennie ogląda go ok. 550 tys. ludzi.

Ministerstwo Gospodarki przy współpracy z Fraport Twin Star Airport Management chce zorganizować promocję bułgarskich regionów turystycznych na lotnisku we Frankfurcie. Kampania ta jest planowana na wrzesień.

Źródło: econ.bg

 

 

About Sylwia Dimtchev

KOMENTARZE