Home / Gospodarka / Inwestycje / Chorwaci współpracują z Facebookiem

Chorwaci współpracują z Facebookiem

Niewielka chorwacka firma iStudio, będąca w chwili obecnej najważniejszą agencją interaktywną w regionie, uzyskała status Facebook Preferred Marketing Developers, co oznacza, że znalazła się na liście 200 firm z całego świata, które ściśle współpracują z portalem Facebook.

Wyróżnienie przyznawane przez Facebook oznacza, że przedstawiciele firmy będą mogli brać udział w zamkniętych spotkaniach zarządu znanego portalu, a także w wydarzeniach podczas których będą prezentowane najnowsze trendy marketingowe. Będzie też miała możliwość testowania najnowszych opcji i produktów oferowanych przez Facebook.

Firma iStudio, która powstała dwa i pół roku temu, zatrudnia 30 osób w wieku 20-30 lat. Zajmuje się kompleksową promocją swoich klientów przy użyciu portali społecznościowych. Na początku roku firma otworzyła swój oddział w Bośni i Hercegowinie, a planuje również rozpocząć swoją działalność na terenie Serbii. – Nie zatrzymamy się jednak na tym. Naszym celem jest opanowanie, drobnymi kroczkami, całego regionu – powiedział Daniel Ackerman, współwłaściciel iStudio.

Firma prowadzi również swoje strony – międzynarodową socialnumbers.com, umożliwiającą właścicielom stron śledzenie zainteresowania ich produktami, a także socialpuzzle.com, ułatwiającą uatrakcyjnienie swojej strony na portalu Facebook.

Źródło: jutarnji.hr

About Karolina Wlodarczyk

KOMENTARZE