Home / Bałkany / Chorwacja / Chorwacja: Hotel Lone w Rovinju najlepszym hotelem kongresowym w Europie

Chorwacja: Hotel Lone w Rovinju najlepszym hotelem kongresowym w Europie

Hotel Lone w Rovinju należący do firmy Maistra, został przez International Hotel Awards ogłoszony najlepszym pięciogwiazdkowym hotelem kongresowym w Europie.

Program nagradzania International Hotel Awards ma na celu ma na celu wydobywanie, promowanie i nagradzanie jakości w światowej branży turystycznej. Jest kontynuacją programu International Property Awards, który ma długą tradycję i uważany jest za najważniejszy system nagradzania tego typu. Nagrody przydzielane są dla sześciu regionów: Ameryk, Azji i Pacyfiku, Europy, Afryki, krajów arabskich i Wielkiej Brytanii.

– Konkurencja w branży hotelarskiej jest niezwykle silna, dlatego też poziom jakości i profesjonalizmu konieczny do zdobycia tych prestiżowych tytułów, symbolu wyjątkowej jakości na poziomie pięciogwiazdkowym, są wyjątkowo wysokie. Szczerze gratuluję wszystkim zwycięzcom – oznajmił Stuart Shield, prezes International Hotel Awards.

Oceny wydawane są przez międzynarodowy zespół specjalistów. Oprócz kryteriów wspólnych dla wszystkich rodzajów hotelów nagradzane są również najlepsze rozwiązania architektoniczne, projekt wnętrza, marketing i strony internetowe, a w przypadku hoteli kongresowych także przygotowanie techniczne, jakość usług i dostosowanie pozostałych elementów oferty hotelu właśnie do tego segmentu.

Hotel Lone został otwarty w zeszłym roku. W budowę i urządzenie zainwestowano ok. 190 mln PLN. Oprócz głównej sali konferencyjnej mogącej pomieścić 650 osób hotel dysponuje szeregiem różnej wielkości sal, umożliwiających spotkania grup od 15 do 150 osób.

Źródło: seebiz.eu, poslovni.hr, limun.hr

About Karolina Wlodarczyk

KOMENTARZE