Home / Bałkany / Chorwacja / Chorwacja nagrodzona „Finnish Travel Award”

Chorwacja nagrodzona „Finnish Travel Award”

Wypoczynek w Chorwacji - kurir-info.rs

Nagrodą „Finnish Travel Award” dla najciekawszego zagranicznego miejsca wartego odwiedzenia została uhonorowana w tym roku Chorwacja. To wyróżnienie przyznawane jest na największych i najważniejszych targach turystycznych w Finlandii – „Matka Travel Fair”.

– Chorwacja już na samym otwarciu targów, które trwają w Helsinkach od 17 do 20 stycznia, spotkała się ze znakomitym przyjęciem, co jest dodatkowym potwierdzeniem jej rosnącej popularności wśród mieszkańców Finlandii i krajów ościennych – skomentowała przyznanie nagrody Chorwacka Izba Turystyczna  (Hrvatska turistička zajednica – HTZ).

Chorwacka oferta turystyczna została przedstawiona fińskim agencjom turystycznym przez przedstawiciele HTZ w Skandynawii na warsztatach „Global Workshop”. Podobna promocja Chorwacji jako najlepszego miejsca na wypoczynek została przeprowadzona na trwających od 11 do 13 stycznia b.r. targach turystycznych w Oslo.

To kolejne tego typu wyróżnienie przyznane Chorwacji w ostatnich tygodniach. W 2013 r. atrakcje turystyczne tego kraju zostały pozytywnie ocenione m.in. przez The Guardian i National Geographic Traveler.

Źródła: vecernji.hr, croatiaweek.com

About Magdalena Pazdanska

KOMENTARZE