Home / Bałkany / Chorwacja / Chorwacja: Ofensywa operatora telekomunikacyjnego Tele2

Chorwacja: Ofensywa operatora telekomunikacyjnego Tele2

W związku ze stratami finansowymi jakie przyniósł ostatni rok obecności operatora komórkowego Tele2 na rynku chorwackim, właściciel szwedzkiej grupy telekomunikacyjnej zadecydował o wprowadzeniu nowej taryfy, która będzie w stanie konkurować z pozostałymi operatorami o lokalnych klientów.

Od początku tego roku operator Tele2 notuje bardzo niskie wyniki finansowe na rynku chorwackim, które wpływają na hamowanie rozwoju firmy na obszarze Bałkanów. W związku z tendencją zniżkową szwedzki operator opracował innowacyjny plan taryfowy, który ma poprawić wyniki sprzedażowe firmy poprzez przyciągnięcie nowych klientów oraz utrzymanie obecnych abonentów. Nowatorski projekt operatora wprowadza znaczące zmiany do już istniejącej taryfy Revolucija, która stanowi najpopularniejszą ofertę wśród użytkowników sieci komórkowej Tele2.

– Cieszymy się, że nasza Rewolucja wciąż postępuje. Posłuchaliśmy rad naszych abonentów i chcemy zagwarantować im możliwie największą ilość rozwiązań w ramach opłat abonamentowych, które do nas wpływają. Dzięki naszym korzeniom oraz wartościom, które przyświecają naszej firmie, możemy umożliwić naszym klientom znaczne oszczędności, które następnie będą mogli przeznaczyć na najpilniejsze wydatki. Jesteśmy Ikeą na rynku telekomunikacyjnym – twierdzi przedstawiciel firmy Tele2 na rynek chorwacki, Malim Holmberg.

Najważniejszym założeniem nowej taryfy Tele2 jest zagwarantowanie, przy miesięcznym abonamencie w wysokości 150 kun, najniższej stawki za minutę połączenia do innych sieci po przekroczeniu kwoty abonamentu (0,49 kuny), bezpłatne i nieograniczone połączenia do sieci Tele2, 1500 minut do wszystkich sieci w cenie abonamentu, nieograniczoną liczbę smsów do wszystkich sieci oraz pakiet internetowy 500 MB.

 

Źródło: seebiz.eu 

About Joanna Nowak

...
KOMENTARZE