Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Aman Sveti Stefan wśród najpiękniejszych hoteli dla nowożeńców
Sveti-Stefan-(Montenegro)

Czarnogóra: Aman Sveti Stefan wśród najpiękniejszych hoteli dla nowożeńców

Aman Sveti Stefan, znalazł się na liście 50 najpiękniejszych hoteli dla nowożeńców na świecie, stworzonej przez brytyjski The Daily Telegraph. Wśród wyróżnionych obiektów znalazło się tylko 10 hoteli z Europy, a Sveti Stefan jest w czołówce najlepszych ośrodków Spa.
– Miesiąc miodowy jest jednym z najbardziej oczekiwanych urlopów, dlatego wymagania wobec tego typu wyjazdów są spore. Wycieczki na bezludne wyspy, nurkowanie z rekinami czy pobyt w niesamowitych apartamentach wodzą za nos szczęśliwe pary. W dzisiejszych czasach atrakcje i przygody są priorytetem dla młodych, którzy doświadczyli już wcześniej wspólnych wyjazdów i odpoczynku. Popularne są wyjazdy do ośrodków Spa czy na safari. Niektóre rzeczy nigdy nie wychodzą z mody jeśli chodzi o podróże poślubne, liczy się duże łóżko, niesamowity widok, fantastyczne jedzenie i doskonała obsługa, pisze brytyjski dziennik.
Wszystko to, według The Daily Telegraph, nowożeńcy mogą znaleźć w Czarnogórze, a dokładniej w hotelu Aman Sveti Stefan, który został umieszczony na liście hoteli z fantastycznymi ośrodkami Spa. – Największy ośrodek Spa grupy Aman, został niedawno otwarty na atrakcyjnej wyspie-hotelu, w niegdyś rybackiej wiosce, do której dostać można się przez wąski most. Cztery dwuosobowe apartamenty, granitowy basen, który w połowie umieszczony jest na zewnątrz, studio pilates i prywatne apartamenty z hydroterapią i kąpielami ziołowymi w wannach, to tylko niektóre z atrakcji. Ceny dwuosobowych pokoi zaczynają się od 717 euro, pisze Telegraph o hotelu Aman Sveti Stefan.

Oprócz czarnogórskiego hotelu, na liście brytyjskiego dziennika, znalazł się jeszcze jeden o obiekt z regionu – hotel Bellevue z Dubrownika.

Źródło: rtcg.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE