Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Co najmniej 655 euro za noc w hotelu Regent Porto Montenegro
purobeach, porto montenegro - montenegro,travel

Czarnogóra: Co najmniej 655 euro za noc w hotelu Regent Porto Montenegro

Nowy, luksusowy condo-hotel, Regent Porto Montenegro, który jest w trakcie budowy i zostanie otwarty w wakacje, ogłosił ceny swoich usług na sierpień i wrzesień. Nocleg, w zależności od rodzaju pokoju lub apartamentu będzie kosztować od 595 euro do nawet 1300 euro bez opłat, a włączając opłaty, cena ma się wahać od 655,20 do 1430,70 euro, informują Vijesti.
Regent Porto Montenegro zajmuje powierzchnię prawie 20 tys. mpowierzchni użytkowej, wart jest ponad 53 mln euro i będzie oferował 35 pokoi i 45 apartamentów, w tym cztery luksusowe mieszkania na ostatnim piętrze budynku.
Pięciogwiazdkowy hotel dysponuje dużym, centralnym atrium, kilkoma basenami, centrum spa, restauracjami i barami.
Wyjątkowość temu obiektowi nadaje mała „prywatna wyspa”, oddzielona powierzchnią wody od reszty atrium, do której będzie się dochodzić podwodną kamienną ścieżką. Gościom, hotel Regent Porto Montenegro, zaoferuje także wszystkie turystyczne i żeglarskie obiekty sportowo-rekreacyjne oraz ogromny, luksusowy, otwarty basen Lido, który do ubiegłego roku działał jako część hiszpańskiej franczyzy Purobeach.
Według nieoficjalnych informacji, strategią hotelu jest zaoferowanie nieznacznie niższych cen niż hotel Aman Sveti Stefan, ale wystarczająco wysokich, by gościom zaoferować luksusową i wyrafinowaną ofertę, dzięki której marka Regent jest znana na całym świecie.
Pomimo wysokich cen, pobyt w hotelu Regent Porto Montenegro w sierpniu zarezerwowało już ponad stu gości z całego świata.

Źródło: portalanalitika.me, vijesti.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE