Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Forza Mare wśród 50 najlepszych hoteli na Morzu Śródziemnym
Forza Mare, Montenegro - rtcg.me

Czarnogóra: Forza Mare wśród 50 najlepszych hoteli na Morzu Śródziemnym

Londyński dziennik The Times, umieścił hotel Forza Mare z Kotoru, wśród 50 najlepszych hoteli butikowych w basenie Morza Śródziemnego.

Hotel Forza Mare, według gazety, wyróżnia się położeniem przy samym wybrzeżu, a o wyjątkowości decydują tematycznie urządzone pokoje – wzorowane na dziesięciu różnych krajach świata.
Z Czarnogórskiej Organizacji Turystycznej (NTOCG) ogłoszono, iż na liście The Times, znalazły się różne ośrodki, od Majorki, Marbelli, przez Lazurowe Wybrzeże i Dubrownik, do Bodrum.
Popularność hotelu Forza Mare i Czarnogóry, jako jednego z ulubionych miejsc w basenie Morza Śródziemnego potwierdzają z roku na rok także światowe gwiazdy, które często odwiedzają wspomniany ośrodek. Wśród najbardziej znanych gości są Beyonce i Jay-Z, Josep Guardiola, Roberto Cavalli i Tina Turner, a catering hotelowy dostarczany był do Toma Cruise’a, który jachtem odwiedził Zatokę Kotorską.
Przedstawiciele NTOCG ogłosili, że od początku roku, Czarnogórę przedstawiano w takich prestiżowych magazynach jak: World Traveler, Robb Report, Huffington Post czy Forbes, który umieścił Czarnogórę wśród trzech miejsc, które należy odwiedzić w tym roku (pisaliśmy o tym: tutaj). Dodano również, że jedna z najbardziej wpływowych gazet codziennych w Niemczech, Die Welt, uznała Czarnogórę za najlepsze miejsce dla inwestycji. Dodatkowo, w marcowym wydaniu jednego z najlepszych magazynów żeglarskich na świecie, Boat International, Czarnogóra, przedstawiona zostanie jako światowy cel dla żeglarzy.

Źródło: rtcg.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE