Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Hotel Regent Porto Montenegro nominowany do „World Luxury Hotel Awards 2015”
regent porto montenegro - portomontenegro.com

Czarnogóra: Hotel Regent Porto Montenegro nominowany do „World Luxury Hotel Awards 2015”

Hotel Regent Porto Montenegro został po raz pierwszy nominowany do prestiżowego wyróżnienia „World Luxury Hotel Awards 2015”

The World Luxury Hotel Awards jest globalną organizacją nominującą hotele na całym świecie do tego prestiżowego wyróżnienia. Nagroda jest przyznawana w różnych kategoriach, z celem unowocześnienia istniejących obiektów hotelowych i promowania bardzo wysokiego standardu w segmencie hoteli luksusowych.

Nagroda ta w środowisku hotelarskim jest postrzegana podobnie jak Oscar w środowisku filmowym, a jej przyznanie ma miejsce podczas uroczystej gali w drugiej połowie roku, natomiast głosy można oddawać na http://www.luxuryhotelawards.com/listings/regent-porto-montenegro do połowy 2015 roku.

Nominacja hotelu Regent Porto Montenegro postawiła hotel w jednym szeregu z innymi luksusowymi obiektami sieci Regent Hotels & Resorts, które były nominowane lub nagrodzone jak np. Regent Phuket Cape Panwa w Tajlandii w 2014 r.

„Czujemy się zaszczyceni nominacją, która w środowisku hotelarskim sama w sobie jest przywilejem. Potencjalna możliwość zdobycia wyróżnienia jest wielkim zaszczytem i potwierdzeniem wysokich standardów naszej pracy, jednocześnie oznacza jednak obowiązek podnoszenia jakości usług i podnoszenia standardu wyposażenia. Mamy nadzieję, że nasi goście oraz partnerzy docenią wagę głosowania, czym przyczynią się do naszych starań, aby ten hotelarski Oscar znalazł dom w Tivacie.” – oświadczył rzecznik prasowy Regent Porto Montenegro.

Nominacja i chęć zdobycia nagrody są dodatkowymi czynnikami promującymi hotele w Czarnogórze jako miejsce luksusowego wypoczynku na światowym poziomie.

Źródło: portalanalitika.me, vijesti.me

 

About Monika Pawlak

Absolwentka slawistyki Uniwersytetu Łódzkiego, pasjonatka literatury serbskiej (szczególnie Milorada Pavicia, Danilo Kiša i Vladana Desnicy) oraz podróży po Bałkanach, zwłaszcza Czarnogórze. Zajmuje się tłumaczeniami, zgłębianiem kultury narodów bałkańskich, a także planowaniem kolejnych wypraw do ulubionej części Europy.
KOMENTARZE