Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Hotele Podgorica i City oficjalnymi członkami „Hotels Partner”

Czarnogóra: Hotele Podgorica i City oficjalnymi członkami „Hotels Partner”

Hotele Podgorica i City zostały członkami stowarzyszenia „Hotels Partner”, które zrzesza 18 hoteli z pięciu krajów regionu byłej Jugosławii. Pomysł powołania stowarzyszenia pochodzi od hotelarza ze Słowenii. W ostatnim czasie w hotelu Olimpia w mieście Vodice w Chorwacji odbyło się inauguracyjne spotkanie.

– Wszystkie hotele – członkowie stowarzyszenia są starannie wybrani. Chodzi o hotele wysokiej jakości, do których zaliczają się te z co najmniej czterema gwiazdkami, a zasada selekcji polega na tym, że z głównych miast pięciu państw mogą dołączyć po dwa, a z pozostałych miast po jednym hotelu. Członkowie będą wzajemnie się wspierać poprzez katalog stowarzyszenia, a podstawowa idea jest bardzo prosta: hotele, które nie konkurują ze sobą będą się wzajemnie promować przy pomocy Złotego Katalogu, który hotel musi mieć w każdym pokoju, aby gość miał go na wyciągnięcie ręki – poinformowano w oświadczeniu podpisanym przez Gordanę Despotović z firmy PR Normal Company.

W hotelach członkowskich są ponad trzy tysiące pokoi, co na poziomie rocznym oznacza przeszło milion gości i półtora miliona noclegów.

– Jest to liczba, która zapewnia doskonały marketingowy i promocyjny efekt każdemu hotelowi w stowarzyszeniu. Zawartość katalogu jest taka sama dla wszystkich hoteli, a różni się tylko okładką, na której znajduje się zdjęcie hotelu. W naszych dwóch hotelach na stronie sponsorskiej katalogu będzie znajdował się producent win – Burić sp. z o.o. „Hotels Partner” opracowała jeszcze jedną formę promocji swoich członków: wraz z wymeldowaniem z jakiekolwiek hotelu, który należy do stowarzyszenia, i opłaceniem rachunku, gość na recepcji otrzymuje kartę członkowską (voucher), która uprawnia do kolejnych zniżek. Hotele członkowskie przewidują upusty w wysokości od 10 do 20 procent na indywidualne rezerwacje – zapowiedziano w oświadczeniu i podkreślono, że „Hotels Partner” jest stowarzyszeniem najwyższej jakości hoteli, które dzięki wspólnemu prezentowaniu się na rynku zapewniają szeroki zakres działań promocyjnych, gwarantując jednocześnie tę samą jakość obsługi klienta i ułatwiony wybór.

Członkowie-założyciele stowarzyszenia to:

Słowenia:
Best Western Premier hotel Slon (Lublana), Hotel Mons Superior (Lublana), Hotel Arena (Maribor), Terme-hotel Vivat (Moravske Toplice).

Chorwacja:
Hotel Dubrovnik (Zagrzeb), Hotel Waldinger (Osijek), Hotel Park (Split), Hotel Olympia (Vodice).

Serbia:
Hotel Life Design (Belgrad), Hotel Park (Nowy Sad), Hotel Kragujevac (Kragujevac).

Bośnia i Hercegowina:
Hotel Europe (Sarajewo), Hotel Hollywood (Sarajewo), Hotel Bosna (Banja Luka).

Czarnogóra:
Hotel Podgorica (Podgorica), Hotel City (Podgorica), Hotel Astoria (Budva), Hotel Astoria (Kotor).

 

Źródło: portalanalitika.me

 

About Katarzyna Ingram

KOMENTARZE