Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Kolejna prestiżowa nominacja dla Porto Montenegro
porto.montenegro.portalanalitika.me

Czarnogóra: Kolejna prestiżowa nominacja dla Porto Montenegro

Przystań Porto Montenegro z Tivatu, została nominowana do prestiżowej nagrody w kategorii Najlepsza przystań międzynarodowa, którą przyznaje Marina Industries Association (MIA) z Australii. Prezes tego stowarzyszenia, Andrew Chapman, powiedział, że kandydaci do nagrody zostali wybrani ze względu na jakość pracy, poświęcenie i silne wsparcie w zakresie rozwoju usług żeglarskich oraz prezentowaną wysoką jakość usług i postawę, będącą wzorem dla aspirujących do takiego poziomu, innych portów.
Dyrektor wykonawczy Klubu Marina, działającego przy MIA, Simon McLean, dodał, że nominacje są doskonałą zachętą do utrzymania jakości i dobrej praktyki biznesowej w branży portowej, ale również są wyjątkowym sposobem promowania celów stowarzyszenia MIA.
Według dyrektora Porto Montenegro, Tony’ego Browna, nominacje potwierdzają jakość oferowanych usług w przystani, ale także ambicje jakie posiada kompleks, aby stać się wiodącym liderem wśród luksusowych przystani dla super jachtów w basenie Morza Śródziemnego.
Laureaci w każdej z 13 kategorii, zostaną ogłoszeni podczas 15 Międzynarodowej Konferencji Portowej w Gold Coast w Australii, która odbędzie się w dniach 3-5 maja br.
W kategorii Najlepsza przystań międzynarodowa nominowane są również: Albany z Bahamów, Westhaven z Nowej Zelandii i Port Denarau z Fidżi.

Źródło: montenegro.travel

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE