Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Kolejne wyróżnienie dla Porto Montenegro
porto.montenegro.portalanalitika.me

Czarnogóra: Kolejne wyróżnienie dla Porto Montenegro

Z Brytyjskiego Stowarzyszenia Portów Jachtowych (TYHA) nadeszło oficjalne potwierdzenie, że przystań Porto Montenegro, po przeprowadzonych latem kontrolach, w dalszym ciągu spełnia wymagania do noszenia najbardziej prestiżowego tytułu – statusu przystani z pięcioma złotymi kotwicami.
Porto Montenegro w czterech segmentach oceniających jakość usług, na 100 możliwych do zdobycia punktów, uzyskała łącznie 98 i może dzięki temu przez kolejne trzy lata szczycić się wyróżnieniem pięciu złotych kotwic, które po raz pierwszy zdobyła trzy lata temu, w 2011 roku.
Nagroda Złotej Kotwicy dotyczy serwisu oferowanego w porcie, ale także zabezpieczenia wysokiej jakości usług dla każdego właściciela łodzi. Wyróżnienie to ustanowiono w 1988 roku i opiera się ono na kodeksie TYHA, który koncentruje się na projekcie, budowie i eksploatacji przystani. Pięć złotych kotwic to nagroda najwyższej rangi i oznacza ogromny sukces we wszystkich aspektach dotyczących działań przystani, czyli w tym przypadku Porto Montenegro.
Brytyjskie Stowarzyszenie Portów Jachtowych ma na celu zapewnienie żeglarzom portów najwyższej jakości, w których proponuje się wysoki poziom usług. Na Adriatyku te prestiżowe wyróżnienie mają jeszcze przystanie Mandalina i Punat w Chorwacji.
TYHA, przystani w Tivacie, przyznała również nagrodę ICOMIA Czysta przystań, co potwierdza, że Porto Montenegro spełnia wszystkie normy gospodarki odpadami, niebezpiecznymi materiałami i działania w ramach ochrony środowiska, które określa Międzynarodowa Rada Przemysłu Morskiego (ICOMIA).

Źródło: radiotivat.com

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE