Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Konkurs Fundacji Telenor
telenor google.com

Czarnogóra: Konkurs Fundacji Telenor

Fundacja norweskiej firmy komunikacyjnej Telenor ogłosiła w Czarnogórze konkurs poświęcony wsparciu projektów mających na celu wzmocnienie ludzi młodych, poprawę ich poziomu edukacji oraz zwiększenie wiedzy oraz umiejętności z zakresu technologii cyfrowych. Wydarzeniu przyświeca misja Internet dla wszystkich.

- Po starannych przygotowaniach w okresie letnim, Fundacja Telenor robi pierwszy krok w kierunku realizacji naszej misji – jesteśmy tutaj, aby pomagać (We are here to help). Poprzez ten konkurs poszukujemy nowych partnerów, z którymi dzielimy te same wartości i założenia – skomentowała przedstawicielka Fundacji Telenor, Adrijana Husić.

Projekty konkursowe można składać do 7.11. bieżącego roku. Koniecznym warunkiem, który muszą spełniać, jest ich realizacja na terytorium Czarnogóry. Odpowiedni oddział Fundacji zadecyduje następnie o tym, które z nich otrzymają wsparcie finansowe na realizację. Kampania ma na celu zwiększenie cyfrowej mobilności ludzi młodych i umożliwienie im dostosowania się do warunków panujących we współczesnej gospodarce rynkowej.

Źródła: pobjeda.me

About Justyna Fudala

Miłośniczka przyrody i kuchni południowosłowiańskiej, zafascynowana czarnogórską rzeźbą terenu. Ukończyła studia magisterskie na filologii serbskiej i chorwackiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasje wykraczające poza Bałkany realizowała na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na Międzynarodowych Stosunkach Gospodarczych.
KOMENTARZE