Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Loty do wszystkich europejskich miast już od 95 EUR
Montenegro Airlines

Czarnogóra: Loty do wszystkich europejskich miast już od 95 EUR

Montenegro Airlines (MA), krajowy przewoźnik lotniczy, kontynuuje swoje akcje promocyjne i kolejny raz oferuje pasażerom bardzo atrakcyjne ceny biletów lotniczych. Aktualna oferta dotyczy wszystkich europejskich miast, z którymi MA współpracuje. W okresie zimowym bilety w dwie strony, ze wszystkimi podatkami i opłatami, można kupić w cenie od 95 euro do 205 euro, w zależności od kierunku.
Wszyscy zainteresowani, będą mieli okazję w dniach 20-31 stycznia br., zarezerwować lub kupić bilety w promocyjnych cenach. Okres, w którym należy zrealizować lot to 20.01-31.03.2014. Ceny obowiązują również w sytuacjach, kiedy podróż zostanie rozpoczęta za granicą. Promocje obejmują bilety w obie strony na trasach: z Podgoricy lub Tivatu do Belgradu – 95 euro, Lublany – 145 euro, Rzymu i Wiednia – 165 euro, Zurychu – 175 euro, Frankfurtu i Paryża – 185 euro czy Moskwy – 205 euro. Liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona, a więc wszyscy, którzy chcą skorzystać z oferty MA, powinni jak najszybciej dokonać rezerwacji i zakupu.
Bilety można kupić we wszystkich punktach sprzedaży Montenegro Airlines lub za pośrednictwem strony internetowej: www.montenegroairlines.com.

Źródło: pobjeda.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE