Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Montenegro Airlines zdobywcą nagrody Brand Leader Award
Montenegro Airlines

Czarnogóra: Montenegro Airlines zdobywcą nagrody Brand Leader Award

Czarnogórski narodowy przewoźnik Montenegro Airlines otrzymał nagrodę Brand Leader Award, przyznaną przez zespół ekspertów na czwartej konferencji biznesowej „Zrównoważony rozwój i konkurencyjność przemysłu turystycznego Europy Południowo-Wschodniej  - SEET 2014”.

W uzasadnieniu napisano, że linie lotnicze Montenegro Airlines poprzez wysoką jakość oferowanych usług i stale rosnąca efektywność ustaliły nowe standardy na regionalnym rynku.

Efektywny i odnoszący sukcesy sposób zarządzania ME naśladuje światowe trendy, stosuje starannie wybierane strategie z dziedziny innowacji i rozwoju, wykorzystuje wszystkie rynkowo pozytywne i rozpoznawalne elementy w kreowanie nowego imagu ME. Ciągłym rozszerzaniem międzynarodowej sieci połączeń ME daje szczególny wkład dalszemu wzmacnianiu wizerunku i konkurencyjności przemysłu turystycznego w regionie Europy Południowo-Wschodniej – napisano w uzasadnieniu.

Nagroda jest przyznawana na podstawie wielu ustandaryzowanych kryteriów uwzględniających innowacyjność, wysoki stopień rozpoznawalności rynkowej oraz pozycjonowania oferowanego produktu lub usługi.

Nagroda jest przyznawana od 10 lat w celu promowania wyróżniających się firm, instytucji, osób prywatnych i mediów, które dają dobry przykład nieustannym  rozwojem i innowacyjnymi strategiami śrubują standardy i rozwijają rynek, dając szczególny wkład w popularyzację potencjału gospodarczego i kreowanie konkurencyjnego  turystycznego image’u   regionu.

Źródło: pobjeda.me, vijesti.me

 

About Monika Pawlak

Absolwentka slawistyki Uniwersytetu Łódzkiego, pasjonatka literatury serbskiej (szczególnie Milorada Pavicia, Danilo Kiša i Vladana Desnicy) oraz podróży po Bałkanach, zwłaszcza Czarnogórze. Zajmuje się tłumaczeniami, zgłębianiem kultury narodów bałkańskich, a także planowaniem kolejnych wypraw do ulubionej części Europy.
KOMENTARZE