Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra na targach turystycznych we Włoszech
TUR 2013 - montenegro.travel

Czarnogóra na targach turystycznych we Włoszech

Organizacja Turystyczna (TO) gminy Budwa, przedstawiła swoją ofertę turystyczną na 50 Międzynarodowych Targach Turystycznych TTG Incontri 2013, które odbyły się w dniach 17-19 października br. w Rimini. Oprócz TO Budwa, swoje pomysły zaproponowały: TO Prijestonice i TO Cetinje.
Targi we Włoszech, jak poinformowano, są najbardziej znaczącą giełdą turystyczną dla profesjonalistów, co potwierdza fakt, że prawie 73% odwiedzających stanowili znawcy z branży.
Propozycje w Rimini przedstawiło łącznie 130 odbiorców, podzielonych na 6 grup: Włochy, Europa, Ameryka, Azja, Afryka i Globalna Wioska (technologia, transport, touroperatorzy i usługi).
Prezentacja turystycznej oferty miasta, wywołała ogromne zainteresowanie touroperatorów i agentów z rynku włoskiego. Pytania odwiedzających, dotyczyły głównie połączeń transportowych Budwy i Czarnogóry z Włochami, zakwaterowania w hotelach o wysokim standardzie, prywatnych noclegów i campingów. Zwrócono również uwagę na kontakty czarnogórskich agencji z włoskim rynkiem, poinformowano w oświadczeniu Organizacji Turystycznej Budwy.

Źródło: portalanalitika.me; rtcg.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE