Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Podniebne powitanie gości Sea Dance Festival
budva-hotelmontenegro.info

Czarnogóra: Podniebne powitanie gości Sea Dance Festival

Czarnogórski narodowy przewoźnik Montenegro Airlines z okazji rozpoczęcia odbywającego się pierwszy raz w Budvie  Sea Dance Festival  zorganizował specjalny lot. We współpracy z organizatorami festiwalu  podczas lotu na wysokości 10 tys. metrów  zorganizowano imprezę powitalną dla gości i uczestników festiwalu oraz licznych przedstawicieli świata mediów. W czasie podniebnej wycieczki zorganizowano konkurs z nagrodami, a także wręczono wszystkim pasażerom upominki ufundowane przez sponsorów festiwalu.

Sea Dance Festival jest jednym z najbardziej znaczących wydarzeń tegorocznego sezonu letniego, które będzie promowało Czarnogórę jako interesujące miejsce wakacyjnego wypoczynku – od 15 do 17 lipca na trzech scenach wystąpi wiele gwiazd światowego formatu m.in. Jamiroquai i Underworld.  Z okazji festiwalu Montenegro Airlines wprowadził także specjalne ceny biletów dla wszystkich wybierających się na festiwal. Warunkiem zakupu biletu w promocyjnej cenie jest okazanie wejściówki na festiwal – informuje Montenegro Airlines.

Źródło: pobjeda.me

About Monika Pawlak

Absolwentka slawistyki Uniwersytetu Łódzkiego, pasjonatka literatury serbskiej (szczególnie Milorada Pavicia, Danilo Kiša i Vladana Desnicy) oraz podróży po Bałkanach, zwłaszcza Czarnogórze. Zajmuje się tłumaczeniami, zgłębianiem kultury narodów bałkańskich, a także planowaniem kolejnych wypraw do ulubionej części Europy.
KOMENTARZE