Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Port w Kotorze nagrodzony złotym medalem za jakość świadczonych usług
Źródło: bokanews.me
Źródło: bokanews.me

Czarnogóra: Port w Kotorze nagrodzony złotym medalem za jakość świadczonych usług

Port w Kotorze został nagrodzony złotym medalem za jakość świadczonych usług. Wyróżnienie International Star of Quality (ISAQ) przyznała światowa organizacja Business Initiative Directions (BID). Nagroda zostanie wręczona 20 września podczas 16. Międzynarodowej Konwencji Jakości w Genewie.

– Port w Kotorze zasłużył na przyznaną nagrodę dzięki jakości świadczonych usług. Zastosowane procesy zarządzania pozwalają na stałe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu port cieszy się uznaniem jego użytkowników. Otrzymanie złotego medalu jest potwierdzeniem skuteczności stosowanej przez nas strategii – skomentowali przedstawiciele portu.

BID zajmuje się promowaniem jakości i ciągłym dążeniem do doskonalenia firm z całego świata. W procesie przyznawania wyróżnień wykorzystuje się system głosowania, w którym biorą udział przedstawiciele 132 krajów świata.

Źródła: cdm me, kotor.tv

About Justyna Fudala

Miłośniczka przyrody i kuchni południowosłowiańskiej, zafascynowana czarnogórską rzeźbą terenu. Ukończyła studia magisterskie na filologii serbskiej i chorwackiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasje wykraczające poza Bałkany realizowała na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na Międzynarodowych Stosunkach Gospodarczych.
KOMENTARZE