Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Porto Montenegro ma swoją aplikację na smartphony
porto.montenegro.portalanalitika.me

Czarnogóra: Porto Montenegro ma swoją aplikację na smartphony

Marina i osiedle Porto Montenegro od teraz mają swoją aplikację na iPhony, opublikowano także nową stronę internetową poświęconą Czarnogórze jako atrakcyjnemu kierunkowi turystycznemu – ogłosili przedstawiciele firmy Adriatic Marinas.

Visit MNE jest bezpłatną aplikacją na smartphony dostępną w App Store. Aplikacja jest interesująca dla wszystkich, zarówno dla  planujących odwiedzić Czarnogórę, jak i dla tych, którzy po prostu lubią wyszukiwać i poznawać nowe miejsca poprzez interaktywny katalog. Równocześnie z aplikacją mobilną uruchomiono także internetową wersję przewodnika turystycznego www.visitmontenegto.net.

Witryna ta dostarcza turystom wiele interesujących informacji, m.in. zdjęcia i materiały wideo z rozmaitych lokalizacji w Czarnogórze i  listę najciekawszych wydarzeń  w ciągu całego roku. Strona jest dostępna w dwóch wersjach językowych – rosyjskiej i angielskiej i zawiera wszystkie informacje niezbędne turystom: najpiękniejsze miejsca na czarnogórskim wybrzeżu i w górach, hotele o standardzie cztero- i pięciogwiazdkowym, bary i restauracje, wskazania najlepszych miejsc na luksusowe zakupy, a także podpowiedzi innych luksusowych usług i aktywności na czas wolny. Ponadto odwiedzający stronę odnajdą także informacje dla podróżnych m.in. o możliwościach wynajmu samochodu, zakupie biletów lotniczych i usługach zdrowotnych.

Źródło: vijesti.me

 

 

About Monika Pawlak

Absolwentka slawistyki Uniwersytetu Łódzkiego, pasjonatka literatury serbskiej (szczególnie Milorada Pavicia, Danilo Kiša i Vladana Desnicy) oraz podróży po Bałkanach, zwłaszcza Czarnogórze. Zajmuje się tłumaczeniami, zgłębianiem kultury narodów bałkańskich, a także planowaniem kolejnych wypraw do ulubionej części Europy.
KOMENTARZE