Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Porto Montenegro rozwija sektor turystyki luksusowej
Porto Montenegro - vijesti.me

Czarnogóra: Porto Montenegro rozwija sektor turystyki luksusowej

Agencja Discover Montenegro specjalizująca się w  oferowaniu usług helikopterowych, zostanie otwarta 3 maja w kompleksie mieszkaniowym Tara, mieszczącym się w Porto Montenegro i składającym się z osiedla rezydencji.

Loty helikopterowe z Porto Montenegro będzie realizowała brytyjska firma The Anonymous we współpracy z rodzimą spółką Airways Montenegro, a klienci zyskają dostęp do szerokiego wachlarza usług helikopterowych  - oferujące panoramiczne widoki przeloty w poszukiwaniu luksusowych przygód przy odkrywaniu Czarnogóry jako atrakcyjnego celu wakacyjnych wyjazdów, przez przewozy helikopterowe, loty czarterowe, do transferów organizowanych wedle specyficznych potrzeb i oczekiwań klientów. Agencja mieszcząca się w jachtowym centrum Porto Montenegro w swojej ofercie szczególną uwagę poświęci misji odkrywania piękna Czarnogóry pod hasłem „Odkryjcie Czarnogórę z powietrza, morza i lądu – magia panoramicznych widoków z zaplecza Boki Kotorskiej i odkrywanie pasm górskich na północy Czarnogóry” – podaje Porto Montenegro.

W oświadczeniu zapowiadającym otwarcie napisano także, że firma The Anonymous, której założycielką jest Veronika Voronina prowadzi interesy w Londynie, Dubaju i Czarnogórze, a specjalizuje się w oferowaniu różnych usług, od organizacji wycieczek, przez przewozy helikopterami i hydroplanami, do usług konsjerżskich i serwisu jachtowego.

Źródło: portalanalitika.me

 

 

About Monika Pawlak

Absolwentka slawistyki Uniwersytetu Łódzkiego, pasjonatka literatury serbskiej (szczególnie Milorada Pavicia, Danilo Kiša i Vladana Desnicy) oraz podróży po Bałkanach, zwłaszcza Czarnogórze. Zajmuje się tłumaczeniami, zgłębianiem kultury narodów bałkańskich, a także planowaniem kolejnych wypraw do ulubionej części Europy.
KOMENTARZE