Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Porto Montenegro w elitarnym klubie dla najbardziej ekskluzywnych marin
porto.montenegro.portalanalitika.me

Czarnogóra: Porto Montenegro w elitarnym klubie dla najbardziej ekskluzywnych marin

Ekskluzywna marina przeznaczona dla luksusowych jachtów Porto Montenegro jest jednym z założycieli nowego, elitarnego Klubu 1782 (The 1782 Club), który ma skupiać najbardziej prestiżowe mariny na świecie pod skrzydłami sławnej brytyjskiej firmy „Camper&Nicholson Marinas“ (CNM). Firma ta, założona już w 1782 r. jest najstarszą i najbardziej prestiżową marką w świecie jachtingu. Nowy Klub 1782 będzie skupiał grupę niezależnych luksusowych marin i centrów motorowych na całym świecie, zarówno w miejscach tradycyjnie związanych z jachtem, jak i na rynkach wschodzących, gdzie zainteresowanie tym elitarnym sportem błyskawicznie wzrasta.

Obecnie CNM zarządza marinami na Grenadzie, we Włoszech, na Malcie, na Cyprze, w Turcji i w Abu Dhabi.  

Mariny zrzeszone w Klubie 1782 odniosą wielką korzyść z globalnej obecności marketingowej firmy, jak i przez liczne programy ukierunkowane na wszystkie segmenty rynku jachtowego. Będą miały także uprzywilejowaną pozycję w dostępie do pojedynczych, dla nich specjalnie stworzonych serwisów, jak i strategicznego partnerstwa i stowarzyszenia z CNM.  Klub 1782 ma stać się pierwszym markowym klubem elitarnych marin, proponującym  najbardziej wymagającym klientom o wiele szerszy wybór miejsc postojowych dla ich łodzi, jak i specjalne przywileje, a wszystko to w odpowiednio wysokim standardzie – objaśnił Kurt Fraser, dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie CNM.

Ten klub właścicielom jachtów, ich sternikom i załogom zaoferuje liczne bonusy i  przywileje za lojalność, o ile będą korzystali  z marin stowarzyszonych w związku.

Jesteśmy pewni, że to co zaoferujemy o wiele przewyższy obecnie obowiązującą na rynku ofertę dla uprawiających jachting, w sensie regionalnego powiązania marin – objaśnił Fraser.

Porto Montenegro w Tivacie, jest obecnie wiodącą śródziemnomorską mariną dla największych i najbardziej luksusowych jednostek oraz jednym z założycieli Klubu 1782, który ma rozpocząć działalność w lutym.

Dyrektor Porto Montenegro Oliver Korlet zaznaczył, że wstąpienie do tej organizacji marinie  umożliwia dostęp do stworzonej w pionierski sposób przez CNM  platformy, która wspiera niezależne mariny, przyczynia się do pełnego wykorzystania ich możliwości, jak i sprzedaży miejsc postojowych i nieruchomości.

Obok Porto Montenegro, członkami ekskluzywnego klubu są również słynne i prestiżowe mariny na Morzu Śródziemnym i Karaibach,  tradycyjnych celach turystyki jachtowej, ale także nowe centra jachtowe na rynkach rozwijających się, np. Bliskim Wschodzie, Oceanie Indyjskim, Azji Południowo-Wschodniej, a także Ameryce Północnej i Południowej.

Źródło: vijesti.me

 

About Monika Pawlak

Absolwentka slawistyki Uniwersytetu Łódzkiego, pasjonatka literatury serbskiej (szczególnie Milorada Pavicia, Danilo Kiša i Vladana Desnicy) oraz podróży po Bałkanach, zwłaszcza Czarnogórze. Zajmuje się tłumaczeniami, zgłębianiem kultury narodów bałkańskich, a także planowaniem kolejnych wypraw do ulubionej części Europy.
KOMENTARZE