Home / Bałkany / BiH / Czarnogóra: Promocja letniej oferty turystycznej w Bośni i Hercegowinie
montenegro - misto-market.com.ua

Czarnogóra: Promocja letniej oferty turystycznej w Bośni i Hercegowinie

Czarnogórska Organizacja Turystyczna (NTO), przy współpracy z lokalnymi organizacjami turystycznymi Baru, Budwy, Herceg Novi, Kotoru i Tivatu, zaprezentowała 8.06 br. letnią ofertę turystyczną kraju w Banja Luce.

Uczestnictwem w programie Alternatywnej Telewizji, przedstawicielka NTO, Ljiljana Čukić zapowiedziała wydarzenia na głównym placu miasta i zaprosiła mieszkańców do wzięcia udziału w promocji. Zachęcała do zapoznania się ze szczegółami rozmaitych ofert wybrzeża oraz regionów górskich Czarnogóry. Podczas programu opowiedziała o nowościach w ofertach, a także możliwościach turystycznych dla turystów o różnym statusie finansowym. O zainteresowaniu mieszkańców i mediów wypoczynkiem w Czarnogórze może świadczyć fakt licznego przybycia na stoisko NTO w ciągu dnia.

Dziennikarze oraz mieszkańcy najbardziej zainteresowani byli aktualnymi cenami w hotelach oraz prywatnych kwaterach, zarówno poza sezonem, jak i w czasie jego trwania.

Poparcie dla promocji wyraziła Organizacja Turystyczna Serbskiej Republiki oraz miasta Banja Luka. Zwracając się do mediów, dyrektorzy tych organizacji podkreślili, że rozpoczęcie przez Czarnogórę takich aktywności promocyjnych umożliwi bezpośrednią komunikację z turystami, a także przyczyni się do lepszej współpracy.

Warto zaznaczyć, że promocja kraju rozpoczęła się już 6.06 br. w Sarajewie, w ramach dni Czarnogóry w Bośni i Hercegowinie. W centrum miasta utworzony został punkt informacji i rozdawane były materiały promocyjne. Obecni w stolicy BiH byli między innymi ambasador Czarnogóry Dragan Đurović i dyrektor NTO Saša Radović.

Źródło: montenegro.travel 1 i 2

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE