Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra przedstawiła ofertę turystyczną na targach w Nowym Sadzie
targi turystyczne Czarnogóra - img.montenegro.travel

Czarnogóra przedstawiła ofertę turystyczną na targach w Nowym Sadzie

Czarnogórska Organizacja Turystyczna (NTOCG), zaprezentowała swoją ofertę turystyczną na czwartych regionalnych targach młodzieżowych Youth Fair, które odbyły się 7 i 8 lipca br., w Nowym Sadzie.
Odwiedzający stoisko, w większości ludzie młodzi, którzy przebywają w Serbii z powodu festiwalu EXIT, byli zainteresowani głównie festiwalami: Sea Dance (który odbędzie się w dniach 15-18 lipca), Refresh, Lake, Bedem i imprezami na plaży, a także bogatym programem odwiedzin gwiazd w dyskotekach Top Hill i Maximus. Chętnie zadawano pytania również o pozostałe atrakcje jak np. karnawał w Kotorze. Na stoisku NTOCG można było uzyskać informacje na temat cen biletów i zakwaterowania.
Jak ogłoszono z NTOCG, na konferencji dla młodych, zaprezentowano najatrakcyjniejsze z festiwali, kluby, ośrodki sportów ekstremalnych, a także wiodących touroperatorów, którzy oferują programy dla młodych.
Youth Fair w Nowym Sadzie w dwa dni odwiedziło 10 000 osób.

Źródło: cdm.me, rtvbudva.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE