Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Rekordowa liczba rezerwacji lotów taniego przewoźnika
ryanair-corporate.ryanair.com

Czarnogóra: Rekordowa liczba rezerwacji lotów taniego przewoźnika

Obywatele Czarnogóry zarezerwowali w tym roku w tanich liniach lotniczych Ryanair, rekordową liczbę lotów na przyszłoroczne wakacje. Nigdy wcześniej nie było aż tylu chętnych, ogłosił przewoźnik.

– Ryanair jest pierwszą linią lotniczą, która w Czarnogórze już przedstawiła rozkłady tanich lotów na lato 2015. Zainteresowani mogą wybierać między dwoma kierunkami, do Londynu lub Brukseli i korzystać z różnego rodzaju zniżek, poinformowano w ogłoszeniu przekazanym agencji Mina Business.
Co ciekawe, Ryanair obsłuży w okresie od 20 grudnia do 6 stycznia ponad 3,5 mln podróżnych, a to ponad 500 tys. więcej niż w zeszłym roku. – Podczas gdy my myślimy o świętach, coraz więcej czarnogórskich rodzin rezerwuje przyszłoroczne wakacje. Duży wybór zniżek i opublikowany już letni rozkład lotów sprawiają, że sprzedaż nastąpiła znacznie szybciej niż miało to miejsce we wcześniejszych latach. Zanotowaliśmy również dużo większe zainteresowanie lotami świątecznymi ze strony mieszkańców Czarnogóry, powiedziała dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Ryanair, Katarzyna Gaborec.
Szczególnie interesująca jest oferta rodzinna, dzięki której można bardzo dużo zaoszczędzić. Usługa zakłada, że za miejsce i bagaż dla dzieci płaci się połowę ceny. Inna z opcji, to 20% zniżka przy trzeciej rezerwacji rodzinnej, jeśli dwie wcześniejsze zostały zrealizowane.

Źródło: rtcg.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE