Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Rozwiązanie umowy z Purobeach
purobeach, porto montenegro - montenegro,travel

Czarnogóra: Rozwiązanie umowy z Purobeach

Porto Montenegro zerwało umowę z prestiżową siecią hoteli Purobeach mimo podpisanego długoterminowego kontraktu, informuje Blic Czarnogóra. – Powodem rozwiązania umowy z firmą, która na swojej stronie internetowej wciąż oferuje atrakcyjny basen, jest otwarcie Regent Hotel. Luksusowemu hotelowi typu condo (zbiór jednostek mieszkalnych i hotelu), który na początku sierpnia przyjmie pierwszych gości, niezbędny do ukończenia oferty jest basen. Należy zrezygnować z Purobeach, choć latem ubiegłego roku ugościł aż 45 000 gości.
Na spotkaniu przedstawicieli grup Purobeach i Porto Montenegro ustalono, że w tym roku ponownie zarządzać basenem Lido będzie Adriatic Marinas. Dyrektor generalny firmy, która kieruje projektem Porto Montenegro, Oliver Corlette poinformował, że przedsiębiorstwo będzie kontynuować rozmowy z grupą Puro. – Jesteśmy zainteresowani by w przyszłości ponownie rozważyć możliwość współpracy z tą firmą, ale doszliśmy do wspólnej decyzji, że w tym sezonie opiekę nad basenem i klubem Lido przejmie Porto Montenegro, powiedział Corlette i zaznaczył iż w ciągu nadchodzącego sezonu zagwarantowana zostania wysoka jakość usług.

Źródło: portalanalitika.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE