Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Słowiańska Plaża wkrótce pod marką Iberostaru
slovenska plaza-adriatyk.com

Czarnogóra: Słowiańska Plaża wkrótce pod marką Iberostaru

Jedna z najbardziej znanych hotelarskich marek, hiszpański Iberostar, zainteresowana jest wspólnym wejściem na światowy rynek z grupą hotelarską (HG) Budwańska Riwiera, ogłoszono Radiu Czarnogóra z turystycznej agencji Alfa-turs.

Prestiżowa hiszpańska firma ma sieć ponad 100 hoteli w 16 krajach świata. Po Chorwacji, gdzie posiada już dwa luksusowe obiekty, ma zamiar przy współpracy z HG Budwańska Riwiera zrealizować inwestycje w Czarnogórze.

Przedsiębiorstwo jest szczególnie zainteresowane kompleksem Słowiańska Plaża, a w planach ma także włączenie do katalogu hotelu Palas z Petrovca. W spotkaniu zarządu obu tych przedsiębiorstw pośredniczył oficjalny przedstawiciel Alfa-turs dla Czarnogóry, Tomas Kuk.

Jak dowiedziało się radio, 24.04 br. odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy Iberostar z HG Budwańska Riwiera, w którym uczestniczyli dyrektorzy ds. rozwoju i ds. hotelarstwa oraz dyrektor sprzedaży dla rejonu Chorwacji. Po odwiedzeniu turystycznego osiedla Słowiańska Plaża oświadczono, że poziom jakości warunków noclegowych oraz usług osiągnął poziom światowy (w porównaniu do wyników sprzed 10 lat).

Rozmowy o konkretnej współpracy odbędą się w czerwcu. Wejście firmy Iberostar na rynek Czarnogóry oraz współpraca z najlepszą grupą hotelarską przyczyni się do uzyskania przez kraj lepszej pozycji na światowej mapie turystycznej.

Iberostar już od 10 lat ma w swojej sieci hotel Bellevue w miejscowości Bečići, niedaleko Budwy.

 

Źródło: portalanalitika.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE