Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Societe Generale najlepszym bankiem wg Euromoney

Czarnogóra: Societe Generale najlepszym bankiem wg Euromoney

Międzynarodowy magazyn finansowy „Euromoney” uznał Societe Generale za najlepszy bank w Czarnogórze. „Euromoney” uważany jest za najbardziej kompetentne źródło informacji o rynkach rozwijających się i od 1992 roku wyróżnia instytucje finansowe w stu krajach świata. Nagrodę w imieniu banku odebrała zastępca dyrektora generalnego, Laurence Tolck.

Jak mówią przedstawiciele banku, głównym celem Societe Generale jest jak najlepsze spełnianie wymagań klientów i partnerów biznesowych, a także wprowadzenie nowych trendów w bankowości Czarnogóry oraz wspieranie MŚP i dużych firm krajowych i zagranicznych. Nagroda została przyznana nie tylko ze względu na wysoką jakość produktów i usług, ale głównie z powodu zaangażowania na rzecz klientów – twierdzi Tolck, która zapewnia, że będzie to bodźcem do dalszego rozwoju instytucji.

Societe Generale działa na czarnogórskim gruncie od listopada 2005 r. i stał się znaczącą pomocą dla obywateli i przedsiębiorstw w kraju. Poprzez szeroką sieć oddziałów na terenie całej Czarnogóry oferuje pełen zakres usług bankowych. Bank dysponuje dwudziestoma oddziałami, z czego aż 7 znajduje się w stolicy kraju.

Źródła: dan.co.me, societegenerale.me, banker.me

About Justyna Fudala

Miłośniczka przyrody i kuchni południowosłowiańskiej, zafascynowana czarnogórską rzeźbą terenu. Ukończyła studia magisterskie na filologii serbskiej i chorwackiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Pasje wykraczające poza Bałkany realizowała na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na Międzynarodowych Stosunkach Gospodarczych.
KOMENTARZE