Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Sveti Stefan oferuje poddzierżawę
Sveti-Stefan-(Montenegro)

Czarnogóra: Sveti Stefan oferuje poddzierżawę

Dzierżawca kompleksu hotelowego Sveti Stefan – Miločer, firma Adriatic Properties, otrzymała zielone światło od grupy hotelowej Budwańska Riwiera, iż może swobodnie wynajmować pomieszczenia gospodarcze i handlowe innym spółkom lub przedsiębiorcom na roczną dzierżawę.
Pozytywna wiadomość dla przedsiębiorstwa, którym zarządza grecki biznesmen Petros Statis, została otrzymana od dyrektora GH Budwańska Riwiera po tym, jak dział prawny grupy hotelowej ogłosił iż nie ma przeszkód prawnych do wydawania obiektów w podnajem.
Kompleks hotelowy, który w 2007 roku został wydany na trzydziestoletnią dzierżawę zawiera dziesiątki pomieszczeń gospodarczych w centrum handlowym naprzeciw miasta-hotelu, a także kilka luksusowych restauracji i kawiarni w obrębie parku Miločer.
Informacja o tym, że firma Adriatic Properties domagała się wydania pozwolenia na poddzierżawę przestrzeni gospodarczych i hotelowych oraz że Rada Dyrektorów wyraziła zgodę (kładąc nacisk iż każda umowa najmu musi być zgłoszona), została potwierdzona przez Grupę Hotelową Budwańska Riwiera dla portalu Vijesti.
W wykazie obiektów do wynajęcia znajdują się m.in. bar na plaży – Pod murvom, restauracja Pod maslinom, którą dzierżawca przejął kilka lat temu, także restauracja Kraljičina stolica oraz kawiarnia i restauracja Zvjerinjak.

Źródło: portalanalitika.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE