Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Sveti Stefan zostanie otwarty wcześniej

Czarnogóra: Sveti Stefan zostanie otwarty wcześniej

Według oficjalnych informacji hotel Sveti Stefan zostanie otwarty 25 kwietnia, tydzień wcześniej niż uprzednio planowano. Jak informowała wcześniej balkanistyka.org otwarcie miało nastąpić 1 maja.

Menager generalny Kevin Brooke – przedstawiciel Aman Resorts, znanej sieci luksusowych, 5-cio gwiazdkowych hoteli, w tym kompleksu hotelowego Sveti Stefan, spotkał się we wtorek z Ministrem Тurystyki i Zrównoważonego Rozwoju Predragiem Sekuliciem. W trakcie spotkania oprócz ustalenia wcześniejszej daty otwarcia hotelu, Brooke zapowiedział, że dołoży wszelkich starań, aby usługi hotelowe świadczone były na najwyższym poziomie, a Sveti Stefan stał się najbardziej znaczącą bazą turystyczną i wizytówką Czarnogóry. Z kolei Sekulić wyraził nadzieję, że kompleks hotelowy dorówna światowym standardom i będzie przynależeć do czołówki sieci hoteli Aman Resorts.

Zainteresowanie turystów ekskluzywną bazą hotelową jest większe niż się spodziewano. Hotel już przygotowuje się na przyjęcie gości, wśród których oczekuje się znanych osobistości.

Źródło: bankar.me, novosti.rs, cafemontenegro.com

About Łukasz Fleischerowicz

KOMENTARZE