Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Turystyczna oferta Budwy na targach w Bukareszcie
budva-hotelmontenegro.info

Czarnogóra: Turystyczna oferta Budwy na targach w Bukareszcie

Turystyczna Organizacja gminy Budwa przedstawiła ofertę Budwańskiej Riwiery na targach turystycznych TTR 2014 w Bukareszcie, w dniach 13-16.03.2014 roku.
– W Bukareszcie wystąpiliśmy wspólnie z turystycznymi organizacjami Herceg Novi, Bar i Ulcinj. Prócz standardowych materiałów, dzięki którym zapoznajemy klientów i promujemy turystyczną ofertę naszej riwiery na nadchodzący sezon, z okazji tych targów wydrukowaliśmy także specjalną broszurę w języku rumuńskim, informuje się w oświadczeniu przekazanym dla Portalu Analitika.
W pierwszym dniu targów stanowisko odwiedził ambasador Czarnogóry, Milan Begović.
– Rynek rumuński jest coraz ważniejszy i ma ogromny potencjał ze względu na ponad 20 milionową liczbę ludności. Turyści z Rumunii są w dużej mierze gośćmi indywidualnymi, korzystającymi ze wszystkich rodzajów zakwaterowania, a na wyjazdy wakacyjne wybierają głównie transport drogowy.
Jak informuje się z TO, już pierwszego dnia targów wykazano duże zainteresowanie Budwą i całą Czarnogórą. Zostały nawiązane kontakty z wieloma biurami podróży i touroperatorami. – Ważne jest również zainteresowanie mediów naszym wybrzeżem.
Targi turystyczne w Bukareszcie zgromadziły 280 wystawców z 30 krajów, a według oceny organizatorów, tegoroczną imprezę odwiedziło ponad 30 000 zwiedzających.

Źródło: portalanalitika.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE