Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra w ofercie Prestige Holidays
montenegro - misto-market.com.ua

Czarnogóra w ofercie Prestige Holidays

Prestige Holidays – brytyjski, niezależny touroperator, włączył do katalogu z propozycjami wypoczynku na przyszły rok Czarnogórę. W celu uczczenia 25-lecia pracy w branży turystycznej, firma ogłosiła największą dotychczas ofertę podróży, informuje Travel Daily News, tworzący sieć portali dotyczących profesjonalnego podróżowania.
W katalogu znajduje się ponad 20 destynacji turystycznych, a jeśli chodzi o wschodnią Europę, to oprócz Czarnogóry, pojawiają się Chorwacja oraz Słowenia (która znalazła się w katalogu po raz pierwszy). Propozycje były dotychczas prezentowane jedynie w katalogach indywidualnych. Ogólną ofertę poszerzono ponadto o Sycylię, Maroko, Maderę czy Algavrę.
Dyrektor generalny Prestige Holidays, John Dixon ogłosił, że pięciogwiazdkowe hotele z krajów byłej Jugosławii, zostały włączone do katalogu na wniosek klientów i agentów. – Katalog destynacji wychodzi krok dalej niż nasze pojedyncze katalogi dlatego, że umożliwia agentom sprzedaż wyjazdów klientom, którzy chcą zarezerwować miejsce wypoczynku już na przyszły rok, poinformował.
Prestige Holidays proponuje w Czarnogórze hotel Splendid Conference & Spa Resort, nagradzany już w tym roku m.in. przez portal Trip Advisor, w Słowenii Grand Hotel Toplice, nad jeziorem Bled, Bohinj Park Eco w miejscowości Bohinjska Bistrica, a także zamek Otočec. W Chorwacji poleca się hotele głównie w Dubrowniku, ale pojawiły się także obiekty z Makarskiej czy Rovinja.

Źródło: portalanalitika.me, vijesti.me, prestigeholidays.co.uk

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE