Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Za 155 EUR w obie strony do europejskich metropolii

Czarnogóra: Za 155 EUR w obie strony do europejskich metropolii

W specjalnym komunikacie linie Montenegro Airlines ogłosiły, że od dziś do 5 lutego można nabyć bilety z Czarnogóry do Rzymu, Paryża, Zurychu, Moskwy, Frankfurtu, Wiednia czy Lublany w cenie promocyjnej od 155 euro. Cena ta zawiera wszystkie opłaty, łącznie z wydaniem karty pokładowej. Promocja dotyczy lotów wykonywanych w lutym oraz marcu.
Rozkład lotów, który obowiązuje do 25 marca przewiduje loty na linii Podgorica-Belgrad dwa razy dziennie, a do Niszu raz dziennie. Do Frankfurtu nad Menem samoloty latają cztery razy na tydzień, zaś do Wiednia, Zurychu i Rzymu trzy razy w tygodniu. Rozkład przewiduje też loty dwa razy w tygodniu do Paryża.
Do Moskwy samoloty czarnogórskich linii lotniczych latają cztery razy w ciągu tygodnia, dwa razy z Podgoricy i dwa razy z Tivatu. Według planu odbywają się też loty czarterowe do Bari i Neapolu, w każdy piątek i niedzielę naprzemiennie.
Bilety w cenach  promocyjnych można zakupić we wszystkich punktach sprzedaży biletowej linii lotniczych Montenegro w kraju i za granicą, dokonując rezerwacji pod numerem 19804 lub za pomocą strony internetowej przewoźnika.

Tekst : balkans.com, portalanalitika.me, tłum. Agata Zielińska, red. Łukasz Fleischerowicz

About Łukasz Fleischerowicz

KOMENTARZE