Home / Gospodarka / Handel / Gry Monopoly, Twister i Jenga od kwietnia na chorwackim rynku

Gry Monopoly, Twister i Jenga od kwietnia na chorwackim rynku

Chorwacka spółka Prodis została oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Hasbro Toys Enterprises, Inc. – drugiego co do wielkości na świecie producenta zabawek i gier dla dzieci. To pod tą marką sprzedawane są hity wśród gier towarzyskich, takie jak: Monopoly, Twister, Jenga czy Zgadnij Kto To oraz takie zabawki dla dzieci, jak: Transformersy, ciastolina Play-Doh czy zabawki edukacyjne Playskool.

Spółka Prodis zajmuje się dystrybucją różnych marek na chorwackim rynku. W Chorwacji znana jest z owocnej współpracy z takimi firmami jak Unilever, Lego, Unicef, Walt Disney. Dzięki umowie z Hasbro, Prodis rozszerzy swoje pole dystrybucji na kategorię gier towarzyskich i zabawek dla dzieci.

- Po dwóch latach trudnych rozmów i okoliczności, z zadowoleniem możemy ogłosić, że współpraca z firmą Prodis wspomoże nasz rozwój na chorwackim rynku. Ich bogate portfolio i podejście gwarantują nam, że bardzo szybko osiągniemy ten poziom sprzedaży, który mieliśmy w czasie najlepszych lat działania firmy – powiedziała w imieniu firmy Hasbro, Evelyne Wilhelmseder, Business Development Manager.

Źródło: seebiz.eu, hasbro.pl

About Joanna Nowak

...
KOMENTARZE