Home / Bałkany / Czarnogóra / Henri Chenot – światowa marka wellness będzie dostępna w Czarnogórze
spa, wellness - tapetus pl

Henri Chenot – światowa marka wellness będzie dostępna w Czarnogórze

Światowej sławy marka wellness i spa Henri Chenot, jako część hotelu One&Only (w luksusowym kompleksie Portonovi w Kumborze), będzie dostępna w Czarnogórze od 2016 roku. Azmont Investments i One&Only podpisały umowę z Henri Chenot i dzięki temu Czarnogóra będzie pierwszym krajem w regionie, który będzie mógł gościom zaoferować usługi tej marki.
Mark Decocinis, prezes i dyrektor operacyjny One&Only Resort powiedział, że praca z marką Henri Chenot sprawia wielką przyjemność. – Wiemy, że nasi goście w pełni docenią korzyści z leczenia metodą oferowaną przez firmę. Uważamy, że Henri Chenot i One&Only stworzą wspaniałe połączenie, które pozwoli przyciągnąć gości z całego świata, którzy coraz częściej poszukują innych sposobów na relaks i poprawę zdrowia.
Caroline Chenot, dyrektor wykonawcza marki stwierdziła, iż autentyczne piękno kompleksu Portonovi i niepowtarzalny klimat w połączeniu z wysublimowaną elegancją i luksusem One&Only stanowią doskonały punkt wyjścia dla tych gości, którzy chcą doświadczyć zabiegów w Espace Vitalité Chenot. – Spa jest zorganizowane w sposób pozwalający zespołowi profesjonalistów dobrać odpowiednie programy dla zdrowia i dobrego samopoczucia klientów.
James Wilson, dyrektor wykonawczy firmy Azmont Investmenst, która zajmuje się budową kompleksu Portonovi ocenił, że wejście marki na rynek polepszy ofertę Czarnogóry w trakcie sezonu, ale umożliwi również turystykę posezonową, szczególnie w sektorze wellness. – Jesteśmy dumni, że do kraju wchodzą dwie światowe marki: One&Only i Henri Chenot i że będą one częścią luksusowej oferty wypoczynkowej Portonovi.
Grupa Henri Chenot działa w wielu krajach na całym świecie. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w dziedzinie odnowy biologicznej, estetyki, odżywiania, fitness i kosmetyki. Znana jest dzięki metodzie Chenot, która stymuluje ciało do naturalnego przywrócenia go do stanu optymalnego zdrowia, a także psychicznego i fizycznego samopoczucia. Metoda łączy zasady chińskiej medycyny z najnowszymi osiągnięciami naukowymi m.in. w dziedzinie medycyny i technologii.

Źródło: portalanalitika.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE