Home / Bałkany / Czarnogóra / Hotel Queen of Montenegro zdobywcą dwóch prestiżowych nagród
queen of montenegro-tripadvisor

Hotel Queen of Montenegro zdobywcą dwóch prestiżowych nagród

Jeden z najbardziej znanych światowych touroperatorów, brytyjska marka Thomson, przyznała hotelowi Queen of Montenegro Złoty Medal, który jest wynikiem zadowolenia gości w 2012 roku. Wyróżnienie jest przyznawane dla najlepszego ośrodka w swojej klasie, według opinii użytkowników. Oprócz tej nagrody, drugi rok z rzędu hotel znajdujący się w miejscowości Bečići, otrzymał Certyfikat Jakości, za znakomity stan świadczonych usług, który jest przyznawany przez renomowany portal turystyczny TripAdvisor, poinformowano w oświadczeniu przekazanym Portalowi Analitika.
Dyrektor hotelu, Dragan Ivančević, z dumą podkreśla, że obie nagrody są dla hotelu zachętą, ale także zobowiązaniem, by chronić jakość świadczonych usług, a także by utrzymać się na jednej z wiodących pozycji w czarnogórskim hotelarstwie.
Brytyjski touroperator, firma Thomson, działa w ramach grupy TUI, która jest jedną z czołowych firm w dziedzinie podróżowania na całym świecie. – Biorąc pod uwagę wielkość i siłę tego touroperatora, złoty medal dla hotelu Queen of Montenegro ma szczególne znaczenie. Jest to jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie turystyki i hotelarstwa i jednocześnie pierwsza nagroda, którą firma Thomson przyznała czarnogórskiemu hotelowi, pisze się w oświadczeniu. Brytyjska marka ma bardzo wysokie standardy przy wyborze partnera i równocześnie takie same rygorystyczne wymagania, które muszą spełnić hotele, a oczekiwania ich gości są wysokie. – Przeprowadzane są ankiety z gośćmi, którzy wracają do Wielkiej Brytanii i na tej podstawie opracowywane są roczne rezultaty. W oparciu o wyniki z 2012 roku, które dotyczą zakwaterowania, jakości obiektu i usług, hotel Queen of Montenegro, osiągnął najlepsze rezultaty i dlatego nagroda została przyznana właśnie obiektowi z Bečići, objaśnia się z hotelu.
Nagroda przyznana przez TripAdvisor, jest wynikiem pozytywnych opinii o hotelu, które turyści pozostawiają na stronie. Mimo mocnej konkurencji 4- i 5- gwiazdkowych hoteli z tego miasta, Queen of Montenegro na podstawie 169 indywidualnych wrażeń gości, jest najlepszy w rankingu.
Warto zaznaczyć, że w maju br. portal TripAdvisor wyróżnił certyfikatem jakości inny czarnogórski hotel, o czym o czym informowaliśmy już na łamach portalu: Czarnogóra: Słynny turystyczny portal Trip Advisor ponownie nagrodził Splendid

Źródło: portalanalitika.me; tripadvisor.com

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE